دانشجویان سیگاری

دانشجویانی که در کلاس می توانند سیگار بکشند! + تصاویر

تاریخ انتشار : 10 خرداد 1398کد مطلب : 1271زمان مطالعه : 2 دقیقه
دانشگاهی در کشور چین اخیرا با آزاد کردن کشیدن سیگار در کلاس درس توانست حواشی متعددی را برای خود ایجاد کند.

دانشجویانی که در کلاس می توانند سیگار بکشند!

از مهم ترین و اصلی ترین دسته انسان ها در هر جامعه ای، متعلق به دانشجویان و افراد محصل در دانشگاه ها و کالج ها می باشد که باید به آنها به بیشترین میزان رسیدگی شود تا بتوانند هر چه بهتر در زمینه هایی که در حال تحصیل و کسب تجربه هستند، هرچه سریعتر آموزش ببینند و بتوانند در آینده کشور و منطقه ای که در حال زندگی هستند، موثر واقع شوند.

به همین دلیل باید نظارت بر روی این قشر از جامعه بیشتر باشد و هر چه بیشتر به آنها رسیدگی شود تا به سرگرمی های نامناسب اعم از استعمال دخانیات و غیره عادت پیدا نکنند. اما اخیرا خبر بسیار عجیبی تمام صفحات مجازی را در بر گرفت که با شنیدن و دیدن آن به شدت شوکه خواهید شد. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

اخیرا در صفحات مجازی چینی تصاویر بحث انگیزی منتشر گردید که بسیار گیج کننده بود! این تصاویر و خبرها حاکی از دانشجویان شیگاری می باشد که برای درک هر چه بهتر درس به آنها اجازه داده شده است تا در کلاس درس به راحتی و بدون اجازه از استاد، سیگار بکشند و افرادی که به سیگار علاقه ندارند مجاز به استفاده از موبایل و عکاسی در کلاس درس هستند!!!

این یک اتفاق بحث انگیزی است که می تواند در روحیه و نحوه آموزش دانشجویان این دانشگاه به بیشترین میزان ممکن تاثیر منفی بگذارد و مجاز بودن سیگار کشیدن تنها منجر به هواس پرتی آنها در کلاس می شود و این گونه می توان گفت که نقش دبیر و اساتید در کلاس درس به  معنای مطلق " هیچ " می باشد و تنها برای خودشان درس می دهند!!

با این وجود این تصاویر در صفحات مجازی با حواشی متعددی روبرو گشت و برخی واکنش های تندی از خود نشان دادند. برای مثال یکی از کاربران این گونه گفت که در زمان امتحان نهایی، هر کسی که بتواند سیگارش را زودتر تمام کند، بالاترین نمره را کسب می کند؟!

دانشجویانی که در کلاس می توانند سیگار بکشند! + تصاویر

1.73
این مطلب مفید بود ؟12
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
برچسب :
وبگردی