نمناک اخبارحوادث واژگونی مینی بوس دانشگاه آزاد بناب + جزئیات
دانشگاه آزاد بناب ، سرویس دانشگاه آزاد بناب
صبح امروز مینی بوس حامل 6 دختر دانشجوی رشته مامایی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بناب در جاده بناب ملکان از مسیر خارج و واژگون شد.
تاریخ انتشار : 8 بهمن 1397

وضعیت حال مصدومان حادثه واژگونی مینی بوس دانشگاه آزاد بناب

الف:دانشگاه آزاد اسلامی در اطلاعیه ای آخرین وضعیت دانشجویان مصدوم رشته مامایی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بناب را تشریح کرد. 

در متن اطلاعیه روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، آمده است: 

به اطلاع می رساند صبح امروز یک دستگاه مینی بوس حامل شش دانشجوی دختر رشته مامایی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بناب جهت گذراندن کلاس های عملی خود عازم بیمارستان میاندوآب بود که به علت بارندگی و لغزندگی شدید جاده بناب ملکان از مسیر خود خارج و واژگون شد که بلافاصله نیروهای اورژانس در محل حادثه حاضر شده و مصدومان را به بیمارستان امام خمینی (ره) بناب انتقال دادند. 

5 نفر از دانشجویان پس از درمان سرپایی از بیمارستان ترخیص شدند. 

یکی دیگر از دانشجویان که دچار شکستگی شده، در بیمارستان امام خمینی (ره) بناب تحت عمل جراحی قرار گرفته و پس از طی دوران ریکاوری بعد از عمل، جهت اقدامات درمانی تکمیلی بلافاصله به یکی از بیمارستان های تبریز اعزام خواهد شد. 

بر اساس بررسی های اولیه پلیس راه استان از مینی بوس حامل دانشجویان، مینی بوس از نظر فنی هیچ مشکلی نداشته، دارای معاینه فنی است و استانداردهای لازم را دارد و تنها دلیل و عامل واژگونی لغزندگی شدید جاده بوده است.

 مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی پیگیر درمان دانشجوی رشته مامایی واحد بناب هستند و رئیس استان به نمایندگی از رئیس دانشگاه پیگیر امور درمانی دانشجوی آسیب دیده است.

انتهای پیام/م

جزئیات جدید از حادثه واژگونی مینی بوس دانشگاه آزاد بناب

واژگونی مینی بوس دانشگاه آزاد بناب + جزئیات
:
امتیاز : 0 تعداد رای : 0
این مطلب مفید بود ؟ 0 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف