نمناک اخبارجامعه واکنش پلیس به ویدیو گشت ارشاد در دانشگاه آزاد سوهانک
دانشگاه آزاد سوهانک ، گشت ارشاد
فرمانده انتظامی تهران بزرگ نسبت به انتشار فیلمی از برخورد گشت ارشاد با دختری در محدوده دانشگاه آزاد اسلامی سوهانک واکنش نشان داد.
تاریخ انتشار : 7 آبان 1397

واکنش پلیس به فیلمی درباره برخورد گشت ارشاد با دختری در محدوده دانشگاه آزاد سوهانک

ایسنا:رئیس پلیس پایتخت به انتشار ویدیویی از حضور گشت ارشاد در اطراف دانشگاه آزاد اسلامی در منطقه سوهانک واکنش نشان داد. 

سردار حسین رحیمی در حاشیه اجرای هفدهمین مرحله از طرح رعد که پیش از ظهر امروز در مقر پلیس پیشگیری پایتخت برگزار شد در جمع خبرنگاران درباره ی انتشار فیلمی از برخورد گشت ارشاد با دختری در محدوده دانشگاه آزاد اسلامی سوهانک اظهار کرد:به دنبال ایجاد یک مرکز دانشگاهی در منطقه سوهانک بسیاری از شهروندان در درخواست های مکرر از پلیس خواسته بودند تا در آن منطقه حضور داشته باشند که این اقدام پلیس در همین راستا بود. 

رحیمی با بیان این که این ویدیو به شکل تقطیع شده در فضای مجای منتشر شده است گفت:در این ویدیو یک خانم جلوی ماشین پلیس می آید که بلافاصله راننده نیز ترمز کرده و خودرو را متوقف می کند اما این ویدیو به شکل کامل منتشر نشده و تنها بخش هایی از آن انتشار یافت. 

فرمانده انتظامی تهران بزرگ با تاکید بر این که برخورد با ناهنجاری ها و مخلان امنیت اخلاقی جامعه از وظایف پلیس است گفت:برخی قصد دارند تا با چنین فضاسازی هایی پلیس را در انجام وظایف خود سست کند اما ما در این مسیر محکم گام برمی داریم و در برخورد با ناهنجاری ها کوتاه نمی آییم.

انتهای پیام/م

ماجرای گشت ارشاد در اطراف دانشگاه آزاد سوهانک چیست؟

واکنش پلیس به ویدیو گشت ارشاد در دانشگاه آزاد سوهانک
:
امتیاز : 2.5 تعداد رای : 2
این مطلب مفید بود ؟ 1 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف