نمناک اخباردانشگاه انتخاب رشته مجدد برای داوطلبان دانشگاه آزاد
دانشگاه آزاد ، داوطلب دانشگاه آزاد
داوطلبان دانشگاه آزاد تا ساعت 24 روز سه شنبه 31 مرداد ماه فرصت دارند برای اصلاح رشته محل های انتخابی یا انتخاب رشته جدید اقدام کنند.
تاریخ انتشار : 29 مرداد 1396

امکان انتخاب رشته مجدد برای داوطلبان دانشگاه آزاد

امکان انتخاب رشته مجدد برای داوطلبان دانشگاه آزاد در روزهای 30 و 31 مردادماه فراهم شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد، با توجه به درخواست های واصله از سوی داوطلبانی که به هر علتی موفق به انتخاب رشته و یا ویرایش ثبت نام خود نشده اند، سامانه انتخاب رشته آزمون سراسری سال 96 دانشگاه آزاد اسلامی از ساعت 9 صبح روز دوشنبه 30 مرداد ماه به طور مجدد بازگشایی شده و داوطلبان تا ساعت 24 روز سه شنبه 31 مرداد ماه فرصت دارند تا با مراجعه به سامانه ثبت نام مرکز سنجش به نشانی www.azmoon.org برای اصلاح رشته محل های انتخابی یا انتخاب رشته جدید اقدام کنند. 

 دانشگاه آزاد

انتخاب رشته مجدد برای داوطلبان دانشگاه آزاد

 براین اساس، با توجه به نامه شماره 500/532مورخ 25 مرداد ماه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی درباره تغییراتی در پذیرش برخی از رشته /محل های گروه علوم پزشکی، داوطلبان می توانند حداکثر تا ساعت 24 روز سه شنبه 31 مرداد ماه با مراجعه به سامانه ثبت نام نسبت به اصلاح رشته/محل های انتخابی یا انتخاب رشته جدید اقدام کنند. فهرست این دسته از رشته/محل ها از طریق سامانه ثبت نام در دسترس داوطلبان قرار داده شده است. به اطلاع داوطلبان آزمون سراسری سال 96 دانشگاه آزاد اسلامی می رساند که فرصت اعلام شده آخرین مهلت داوطلبان به منظور انتخاب رشته یا ویرایش رشته/محل های انتخابی بوده و تحت هیچ شرایطی تمدید نخواهد شد.

انتخاب رشته مجدد برای داوطلبان دانشگاه آزاد

انتخاب رشته مجدد برای داوطلبان دانشگاه آزاد
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 3
برگرفته از عصر ایران/ی
این مطلب مفید بود ؟ 2 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف