نمناک اخباردانشگاه ورود خشن دانشجوی پسر به خوابگاه دختران دانشگاه خوارزمی
دانشگاه خوارزمی ، خوابگاه دخترانه دانشگاه خوارزمی
یک دانشجوی پسر که حالت روانی خوبی نداشته عصر روز گذشته وارد خوابگاه دخترانه این دانشگاه شده و اقدام به شکستن درب یکی از اتاق ها کرده بود دستگیر شد.
تاریخ انتشار : 27 اردیبهشت 1397

ماجرای ورود دانشجوی پسر به خوابگاه دخترانه دانشگاه خوارزمی

خبرگزاری ایسنا:حراست دانشگاه خوارزمی از ورود یک دانشجوی پسر به خوابگاه دختران این دانشگاه خبر داد و گفت:این دانشجو بازداشت و به عوامل انتظامی تحویل داده شد.

 
یک مسئول گفت:عصر چهارشنبه 26 اردیبهشت یکی از دانشجویان پسر دانشگاه خوارزمی که حالت روانی خوبی نداشته با عبور از فنس های اطراف خوابگاه دختران وارد ساختمان شده و با شکستن در و شیشه های خوابگاه قصد ورود به یکی از اتاق ها را داشته است.
 
وی ادامه داد:این دانشجو پس از شکستن در اتاق متوجه می شود که فرد مورد نظر خود در آن اتاق نیست.
 
این مسئول حراست دانشگاه خوارزمی خاطرنشان کرد:این دانشجو که بر اثر شکستن شیشه های خوابگاه زخمی شده بود توسط پرسنل انتظامات دانشگاه دستگیر و پس از بخیه شدن زخم ها در درمانگاه دانشگاه به نیروی انتظامی تحویل داده می شود.
 
وی با بیان اینکه خانواده این دانشجو در جریان موضوع قرار گرفته است افزود:مسئول حقوقی شکواییه دانشگاه را به کلانتری تقدیم کرده و چون این موضوع حاد است دانشگاه به آن ورود نمی کند و توسط قوه قضاییه بررسی خواهد شد.
 
وی خاطرنشان کرد:حراست دانشگاه به دانشجویان این اطمینان را داده است که تا آخرین روز امتحانات نیروی اضافه در اطراف محوطه خوابگاه مستقر گردد تا در ایام تعطیلات تابستان برای بهبود حفاظ اطراف خوابگاه اقدام شود.
انتهای پیام/م

ورود خشن دانشجوی پسر به خوابگاه دختران دانشگاه خوارزمی

ورود خشن دانشجوی پسر به خوابگاه دختران دانشگاه خوارزمی
:
امتیاز : 3.5 تعداد رای : 10
این مطلب مفید بود ؟ 7 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف