نمناک سرگرمیگوناگون دانش آموزانی که داخل پلاستیک به مدرسه می روند + عکس
کودکان کم سن و سال از یک روستای دور افتاده در ویتنام برای آنکه تحصیل کنند، باید روزانه سختی زیادی را برای رسیدن به مدرسه تحمل کنند.

سختی دانش آموزان روستایی ویتنام برای رفتن به مدرسه

این روزها کره زمین در حال تجربه کردن روزهایی بسیار گرم می باشد که این میزان گرما در نقاط مختلف جهان فرق دارد و طیف و روند زندگی را برای ما انسان ها کمی سخت نموده است. با این حال تا هم اکنون درجه گرما برخی نقاط کره زمین نیز حتی تا بالا 45 درجه نیز حتی ثبت شده که این واقعا شوکه کننده و عجیب می باشد.

اما میزان سختی ای که در نقاط مختلف جهان به مردم تحمیل می شود، با یکدیگر متفاوت می باشد و می تواند هر چه بیشتر زندگی را برای برخی افراد مختل سازد. برای مثال ما قصد داریم دانش آموزان کم سن و سالی را از ویتنام معرفی کنیم که شاید دارای سخت ترین زندگی ممکن هستند.

روستای " Huoi Ha " یکی از روستاهای دور افتاده و فقیرنشین در ویتنام می باشد که سرپرستان خانوار بر این باور هستند که باید به هر دلیل ممکن و غیر ممکن کودکان آنها برای رهایی از فقر و بی سوادی، تحصیل کنند. اما مشکل بزرگی برای تحصیل آنها وجود دارد که روزانه مجبور به برطرف کردن آن می باشد.

در کنار این روستا یک رودخانه وجود دارد که دانش آموزان برای تحصیل در نزدیک ترین مدرسه به روستای " Huoi Ha " باید از آن عبور کنند و به دلیل عدم وجود پل هوایی در این ناحیه، آنها مجبور به اقدام دیگری هستند تا بتوانند بدون آنکه خیس شوند از این قسمت عبور کنند و به مدرسه برسند.

به همین دلیل آنها زمانیکه به رودخانه میرسند، وارد کیسه پلاستیکی بزرگی می شوند و به کمک اهالی روستا از این رودخانه عبور کنند و این در حالی است که آنها به شدت ترس دارند و اما راه دیگری جزء این راه ندارند.

این تصاویر دلیلی بر اعتراض تعداد چشمگیری از مسئولین این روستا شد و می گویند مقامات دولتی باید هزینه ای را برای ساخت پل هوایی برای عبور این کودکان اختصاص دهد تا آنها بدون ترس و دلهره بتوانند در کلاس های درس خود حضور پیدا کنند و این درخواست بسیار بزرگی نیست و این دولت باید آنرا قطعا به مرحله اجرایی برساند.

شرایط سخت و ناراحت کننده دانش آموزان ویتنامی برای رفتن به مدرسه

دانش آموزانی که داخل پلاستیک به مدرسه می روند + عکس
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 9
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
این مطلب مفید بود ؟ 6 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف