نمناک سبک زندگیکودک گفت و گو با پدر دانش آموز اصفهانی که کلیپش پخش شده بود
دانش آموز اصفهانی ، گفت و گو با پدر دانش آموز اصفهانی
پدر دانش آموز اصفهانی در جریان این کلیپ نبوده است، کلیپ فضای مجازی دانش آموز خوش زبان اصفهانی را به تلویزیون کشاند.
تاریخ انتشار : 20 آذر 1395
بازدید : 7,659 نفر

دانش آموز اصفهانی که در فضای مجازی مشهور شد

پدر دانش آموز اصفهانی که کلیپش در فضای مجازی پخش شده بود و پدرش از این قضیه خبر نداشت.این قضیه باعث شد که این دانش آموز را همراه پدرش به تلویزیون بیاورند.

گفت و گو با پدر سجاد رضایی دانش آموز اصفهانی

پدر این دانش آموز گفت:پسرم هیچ صحبتی راجع به این فیلم به ما نزده بوده و ما در جریان قرار نگرفته بودیم؛ یک روز در محل کار بودم که همکارانم من را صدا زدند و گفتند«بیا کلیپ بچه ات را ببین»؛ واقعیت امر این بود که در آن لحظه بسیار ناراحت شدم و اعصابم بهم ریخت.

دانش آموز اصفهانی

سجاد رضایی که کلیپش در فضای مجازی پخش شد

 پدر سجاد رضایی گفت:از مسؤولان مدرسه فرزندم پرسیدم چرا بدون هماهنگی و اجازه من از پسرم فیلم گرفته اید که آن ها در پاسخ گفتند چون پسر شما بسیار شیرین زبان و با استعداد است.

وی ادامه داد:امروزه همه کودکان و نوجوانان بااستعداد هستند و تنها پسر من بااستعداد نیست، من به مسؤولان مدرسه پسرم گفتم شما باید قبل از فیلم برداری از فرزندم با من هماهنگ می کردید و از من اجازه می گرفتید.

رضایی در پاسخ به سؤال مجری برنامه مبنی بر به وجود آمدن شایعه شکایت علیه مسؤلان مدرسه پسرش بیان داشت من و همسرم هیچ شکایتی از مدرسه نکردیم. 

دانش آموز اصفهانی

سجاد رضایی که کلیپش در فضای مجازی پخش شد

 صدا و سیمای مرکز اصفهان با دعوت از سجاد رضایی(دانش آموزی که فیلمش از چند هفته گذشته در شبکه های مجازی پخش شده) به برنامه زنده تلویزیونی «زنده رود» به موضوع فیلم این دانش آموز اصفهانی پرداخت و از استقبال دو تهیه کننده تلویزیونی برای استفاده از سجاد رضایی به عنوان بازیگر خبر داد.
گفتنی است بهنام تشکر و قدرت الله ایزدی همزمان در این برنامه حضور داشتند و سجاد رضایی را دانش آموزی بااستعداد، شیرین زبان و راستگو توصیف کردند؛ در پایان یک دستگاه «کوادکوپتر» از طرف صدا و سیما به سجاد رضایی اهدا شد.

سجاد رضایی دانش آموز اصفهانی در برنامه زنده رود

گفت و گو با پدر دانش آموز اصفهانی که کلیپش پخش شده بود
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 19
برگرفته از فارس /ی
این مطلب مفید بود ؟ 15 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف