نمناک اخبارجامعه آزار دانش آموز مدرسه دخترانه ارومیه صحت دارد؟
دانش آموز مدرسه ، فرماندار ارومیه
فرماندار ارومیه شایعه آزار دانش آموز دختر 12 ساله مدرسه اسلام آباد را تکذیب کرد.
تاریخ انتشار : 2 آبان 1396

جزییات تکذیب آزار دانش آموز مدرسه دخترانه ارومیه

عباس حسنخانی با اشاره به حادثه مدرسه اسلام آباد ارومیه گفت:باتوجه به حساسیت موضوع فرماندهی انتظامی و مدیرکل آموزش و پرورش استان در محل مدرسه حضور یافتند اما بدون آرامش نمی توان به بررسی دقیق موضوع پرداخت .

وی خاطرنشان کرد:چیزی که مشخص است بحث تجاوز و... به هیچ عنوان مطرح نبوده و شایعه ای بیش نیست و مدیر و معاون مدرسه نیز این موضوع را بررسی و کذب بودن این ادعا را تایید کرده اند.

حسنخانی افزود:بررسی ها نشان از برقراری تماس تلفنی سرایدار مدرسه با یکی از دانش آموزان دختر است که موضوع توسط والدین این دانش آموز طبق روال قانونی درحال پیگیری بوده و حتی پدر این دانش آموز نیز بعد از شکایت ، رضایت خود را اعلام کرده و خواسته تا به آبروی وی و خانواده اش لطمه ای وارد نشود .

فرماندار ارومیه در ادامه تصریح کرد:از رسانه های استان تقاضا داریم زمینه آرامش عمومی را فراهم آورند و با جلوگیری از انتشار شایعات و اخبار نادرست، زمینه رسیدگی سریع و دقیق به این موضوع را فراهم آورند.

آزار دانش آموز مدرسه دخترانه ارومیه صحت دارد؟

آزار دانش آموز مدرسه دخترانه ارومیه صحت دارد؟
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 17
برگرفته از ایسنا - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 14 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف