نمناک اخبارجامعه تنبیه بدنی دانش آموز بندرعباسی بخاطر خنده! + عکس
دانش آموز ، دانش آموز بندرعباسی
دانش آموز بندرعباسی توسط معلمش مورد ضرب و شتم قرار گرفت و آسیب هایی هم، چون «خون دماغ شدن، کبودی روی گردن و اختلال در شنوایی گوش چپ» به وی وارد شد.
تاریخ انتشار : 30 فروردین 1397

تنبیه دانش آموز بندرعباسی بخاطر خندیدن

ضرب و شتم دانش آموز علیرضا عباسی توسط معلمش سبب آسیب هایی هم، چون «خون دماغ شدن، کبودی روی گردن و اختلال در شنوایی گوش چپ» این دانش آموز شده است.

به دنبال انتشار عکس و خبر هایی درباره تنبیه بدنی یکی از دانش آموزان مدرسه راهنمایی شهید احمدی روشن آموزش و پرورش ناحیه یک بندرعباس، مدیر کل آموزش و پرورش هرمزگان دستور رسیدگی فوری به این موضوع را صادر کرد.
دانش هاشمی پور گفت:بازرسان به مدرسه یاد شده اعزام شدند که پس از بررسی موضوع و تشکیل جلسه تصمیم های لازم در خصوص معلم گرفته می شود.
وی بیان داشت:در صورت صحت موضوع برابر آیین نامه انضباطی و مقررات وزارت آموزش و پرورش با این معلم رفتار می شود.
 بنا بر عکس ها و خبر های منتشر شده در شبکه های مجازی و کانال های خبری، علت کتک خوردن این دانش آموز خندیدن در سر کلاس درس عنوان شده است.
 
علیرضا عباسی
 
 ضرب و شتم دانش آموز علیرضا عباسی توسط معلمش باعث آسیب هایی هم، چون «خون دماغ شدن، کبودی روی گردن و اختلال در شنوایی گوش چپ» این دانش آموز شده است.
 در آبان ماه سال 96 نیز در دبستان سرسمات روستای شمیل بندرعباس، (ناحیه یک بندرعباس) بین 2 دانش آموز مشاجره ای رخ می دهد و در همین حین مدیر دبستان وارد دعوا شده و با زدن لگد به صورت یکی از دانش آموزان، او را نقش زمین کرده که بر اثر این ضربه پنج دندان دانش آموز شکسته و آسیب دید. 
پس از آن مدیر بی توجه به اتفاق رخ داده، دانش آموز مصدوم را با همان وضعیت راهی کلاس کرده و تا پایان ساعت مدرسه او را نگه می دارد.

تنبیه بدنی دانش آموز بندرعباسی بخاطر خنده! + عکس

تنبیه بدنی دانش آموز بندرعباسی بخاطر خنده! + عکس
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 6
برگرفته از ایسنا - /م
این مطلب مفید بود ؟ 5 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف