نمناک تکنولوژیاینترنت دانلود مستقیم فایل های اندرویدی از گوگل پلی
دانلود فایل از گوگل پلی ، گوگل پلی
بدون شک برای شما هم پیش آمده که با فرمت گوشی تمامی نرم افزارهای نصب شده محبوب خود را از دست داده اید و یا نرم افزار موردنظر پشتیبانی کشورمان را نداشته باشد.با ترفند جدیدی می توان فایل را مستقیما از گوگل پلی دانلود کرد.

دانلود مستقیم از گوگل پلی

یکی از اپلیکیشن های ثابتی که به هنگام خرید گوشی های هوشمند بر روی آنها نصب شده ،فروشگاه گوگل پلی است.در صورت دانلود نرم افزارهای اندرویدی از گوگل پلی  بصورت مستقیم بر روی گوشی ما نصب می شود و در صورتی که گوشی ما فرمت شود فایل نصبی آن را نداشته باشیم مجبور می شویم دوباره آن را دانلود کنیم.

مثلا دانلود یک نرم افزاری باحجم بالای بسیار زمان بر است، و درصورت از دست دادن فایل مجبور به دانلود مجدد خواهیم شد.

با ترفندی که در ادامه آموزش خواهیم دید می توان بصورت مستقیم فایل خود را از فروشگاه گوگل پلی دانلود کرده و یک نسخه نصبی آن را در سیستم خود ذخیره داشته باشیم.

دانلود مستقیم فایل از گوگل پلی 

ابتدا وارد سایت گوگل پلی شوید و نرم افزار مورد علاقه خود را جستجو و پیدا کنید. وقتی فایل مورد نظر خود را پیدا کردید آدرس لینک دانلود فایل خود را کپی کنید.
 
گوگل پلی
 
پس از کپی کردن آدرس مورد نظر خود وارد سایت http://apps.evozi.com/apk-downloader شوید و آدرس مورد نظر را در جستجوگر سایت که مطابق شکل برای شما نمایش داده شده است را وارد کنید.
 
گوگل پلی
 
پس از وارد کردن آدرس نرم افزار مورد نظر خود بر روی گزینه Generate Download Link کلیک کنید تا لینک دانلود برای شما ساخته شود این عملیات فقط چند ثانیه طول می کشد تا لینک نرم افزار برای شما آماده دانلود شود.
 
گوگل پلی
 
فایل مورد نظر شما یافت شد و فقظ کافیست که بر روی Click here download com.diconline.rakroid now کلیک کنید تا فایل شما بصورت مستقیم دانلود شود و بر روی حافظه رایانه شما ذخیره شود.
 
گوگل پلی

دانلود مستقیم فایل های اندرویدی از گوگل پلی

دانلود مستقیم فایل های اندرویدی از گوگل پلی
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 8
برگرفته از باشگاه خبرنگاران-/ف
این مطلب مفید بود ؟ 6 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف