نمناک ورزشفوتبال گاف عجیب داور دربی 85 جنجالی شد! + تصاویر
داور دربی ، دکتر بیژن حیدری
داور دربی 85 باید پرسپولیس را 10 نفره می کرد ولی اشتباه او موجب شد استقلالی ها از عدم انجام این کار متضرر شوند.
تاریخ انتشار : 5 آبان 1396

داور دربی گاف بزرگی داد و هافبک پرسپولیس را اخراج نکرد

به اعتقاد بسیاری از کارشناسان دکتر بیژن حیدری در نخستین قضاوت دیدار تیم های استقلال وپرسپولیس نمره قابل قبولی گرفت و تصمیم های او در نتیجه بازی تاثیرگذار نبود اما با این حال بازیکنان استقلال در طول مسابقه و به ویژه لحظات پایانی اعتراض زیادی به تصمیم های این داور داشتند.

جدا از صحنه پنالتی و چندین اخطار به بازیکنان استقلال که جای بحث کارشناسی باقی گذاشت، بزرگترین اشتباه بیژن حیدری از دید اعضای تیم استقلال و بسیاری از کارشناسان به دور ماند تا پرسپولیس با خوش شانسی 10 نفره بازی را تمام نکند.

در دقیقه 34 کمال کامیابی نیا با تکل بلند روی پای امید ابراهیمی، هافبک استقلال را سرنگون کرد که بیژن حیدری در این صحنه نخستین اخطار پرسپولیس و دومین کارت زرد دربی را از جیب خود بیرون آورد ولی به اشتباه کارت را برای محسن ربیع خواه به ثبت رساند تا شماره 11 سرخ پوشان که نمایش درگیرانه تری هم در این دیدار داشت، در نیمه اول جریمه نشود؛ البته ربیع خواه از این اتفاق متعجب شد ولی روی اعتراض خود پافشاری نکرد.

در دقیقه 78 دربی شب گذشته و در حالی که استقلال برای رسیدن به گل تساوی تلاش می کرد، فرشید اسماعیلی با حرکت از سمت چپ زمین قصد داشت به محوطه جریمه پرسپولیس نزدیک شود که کامیابی نیا او را شارژ کرد و روی زمین انداخت تا بالاخره دکتر بیژن کارت زرد را به نام شماره 11 سرخ پوشان بزند.

اگر بیژن حیدری مثل دقیقه 33 نیمه دوم، در دقیقه 34 نیمه اول هم به جای اخطار اشتباه به ربیع خواه، کامیابی نیا را با کارت زرد جریمه می کرد کمال پرسپولیس دقیقه 78 باید از زمین اخراج می شد و این تیم نیز 10 نفره به کارش ادامه می داد ولی خوش شانسی آنها با این اشتباه بزرگ داور دربی، این اتفاق را رقم نزد.

ضمن اینکه به اعتقاد بسیاری از کارشناسان کامیابی نیا در دقیقه 54 هم به دلیل تکل خشن روی پای شجاعیان باید با کارت زرد جریمه می شد که در این صورت کمال باید در دربی هشتاد و پنجم 3 اخطار می گرفت!

دربی 85

گاف بزرگ داور دربی 85

دربی

گاف جنجالی دربی

دربی 85

اشتباه عجیب داور دربی

دربی

گاف در بازی پرسولیس و استقلال

خطا در دربی

خطای بازیکن دربی

دربی

اشتباه بزرگ داور دربی

اشتباه داور دربی

جنجال جدید دربی

گاف عجیب داور دربی 85 جنجالی شد! + تصاویر

گاف عجیب داور دربی 85 جنجالی شد! + تصاویر
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 6
برگرفته از قدس آنلاین - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 5 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف