نمناک فرهنگ و هنرچهره ها علت وضعیت ناراحت کننده مزار داوود رشیدی از زبان همسرش
داوود رشیدی ، درگذشت داوود رشیدی
تصویری از مزار داوود رشیدی پس از 21 روز از درگذشت این بازیگر پیشکسوت و چهره ماندگار کشور در فضای مجازی منتشر شده است که همسر وی خانم احترام برومند دلیل این موضوع را بازگو کردند.
تاریخ انتشار : 24 شهریور 1395

مزار داوود رشیدی

به تازگی در فضای مجازی عکسی از مزار زنده یاد داود رشیدی منتشر شده است که با وجود واکنش تاسف برانگیز به این عکس، احترام برومند آن را به نوعی علاقه و محبت مردم می داند.

در عکس منتشر شده از مزار داود رشیدی در فضای مجازی، نوشته ی فلزی بالای مزار برداشته شده و به جای آن یک کارتن مقوایی که اسم این بازیگر تازه درگذشته با ماژیک روی آن درج شده قرار داده شده است و با به هم ریختگی گل های روی خاک ظاهری نه چندان مناسب به مزار داده شده است.

احترام برومند همسر این هنرمند در گفت وگویی با ایسنا با اشاره به اینکه معمولا هر دو روز یک بار به بهشت زهرا (س) رفته ولی روز عید قربان به دلیل میزبانی از مهمانان نتوانسته برود، گفت:واقعیت این است که به نظرم بهشت زهرا (س) مکانی آزاد است که مردم به راحتی در آنجا رفت وآمد می کنند و ما هم تا زمانی که سنگ مزار را نصب نکنیم، شاید چنین شرایطی وجود داشته باشد.

وی همچنین اضافه کرد که تا کنون بارها گل و گلدان بر سر مزار زنده یاد داود رشیدی گذاشته اند، اما متاسفانه عده ای که حتما تعدادشان در میان مردم مهربان و با محبت کم است، آن ها را برده اند.

بازیگر فیلم «فروشنده» با این حال بردن نشان فلزی که نام این هنرمند روی آن حک شده بود را اتفاقی جالب و ناشی از محبت دانست و افزود:سنگ روی مزار را سفارش داده ایم و باید سنگی مناسب آماده شود اما به هر حال رسم است که همزمان با رسیدن چهلمین روز درگذشت سنگ مزار نصب شود.

برومند در این گفت وگوی کوتاه که با مهربانی و خوشرویی صحبت می کرد ولی غم صدایش حکایت دیگری از دلتنگی داشت اظهار کرد که تمام این ها ظواهر قضیه است و روح، آنجایی که باید باشد، حتما هست.

سایت نمناک به احترام مرحوم داوود رشیدی و خانواده گرامی ایشان تصویر منتشر شده از مزار وی را در این مطلب حذف کرد.

علت وضعیت ناراحت کننده مزار داوود رشیدی از زبان همسرش

علت وضعیت ناراحت کننده مزار داوود رشیدی از زبان همسرش
:
امتیاز : 3.7 تعداد رای : 30
برگرفته از ایسنا -/م
این مطلب مفید بود ؟ 22 8
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف