نمناک سبک زندگیکار و زندگی نشانه های افسردگی و دایره البروج ماه تولد
دایره البروج ، رابطه افسردگی و دایره البروج
دایره البروج و سمبل ماه تولد هر فرد علاوه بر دهها مورد از بحث شخصیت شناسی می تواند نشانه های مختلف افسردگی افراد را نیز بیان کند ، این تفاوت های رفتاری را در ادامه خواهید خواند.

 چگونه افسردگی با نشانه های دایره البروج مرتبط است؟

شخصیت و رفتار انسان ها با نشانه های دایره البروج مرتبط است. با وجود برنامه های پرمشغله و سطح استرس، شانس افسردگی بالا میرود.

علل افسردگی را پیدا کنید چون درمان آن بسیار مهم است.به نوشته ی نمناک در این میان نشانه های دایره البروج به فهم علل ریشه های افسردگی کمک می کند.

افسردگی و دایره البروج ماه تولد 

1. برج حمل : افرادی که متولد برج حمل هستند کنترل استرس و افسردگی سختی دارند، آنها در واقع طغیانگر دیده شده اند که نه تنها به سلامتی خود بلکه به ذهن هم آسیب می زنند.

2. برج ثور : در این برج دیده شده زمانی که افراد مضطرب و افسرده هستند در موفقیت هایشان با شکست مواجه می شوند. آنها هرگز از تکرار خسته نمی شوند.

دایره البروج

نشانه های افسردگی بر اساس دایره البروج

3. برج جوزا : این افراد در مقابله با افسردگی بسیار سخت هستند و کسی اطراف آنها برای شنیدن احساساتشان نیست و این تنهایی افسردگی آنها را تشدید می کند و با افراد دیگر متفاوت هستند.

4. برج سرطان : این افراد عاشق این هستند که تنها باشند، افراد آشفته ای نیستند اما وقتی افسرده اند از جامعه کناره گیری می کنند و بیرون از اجتماع در معرض آسیب هستند.

5. برج اسد : این افراد بسیار فعال و پر انرژی هستند و وقتی افسرده و ناراحت هستند، پرخاشگر می شوند و صحبت نمی کنند و بد رفتاری می کنند و وقتی افسردگی شان به حد بالایی می رسد با عمل های غیر عادی و غیر عادی و عجیب به عشق شان هم آسیب می زنند.

6. برج سنبله : این افراد افسردگی و استرس شان موجب عصبانیت شان می شود که به زندگیشان آسیب می زند و بسیار ریز بین هستند و وقتی نمی توانند به حد اعلایی دارای کمال باشند، شب ها بی خواب می شوند.

7. برج میزان : این افراد رفتار قضاوت گرانه ای دارند و مشتاق ستیز هستند و قانون های ساده ای برای جلوگیری از افسردگی دارند و اخم را برای طولانی مدت دوست ندارند.

8. برج عقرب : این افراد تحت فشار تاثیر ناپذیرند و در پاک کردن انرژی های منفی و خطرناک از دیگران توانا هستند.

9. برج قوس : این افراد محکم هستند و سطح عصبانیتشان تند تند رخ می دهد و در تصمیم گیری مردد و بسیار بی احتیاط، پر انرژی و... هستند.

10. برج جدی : این افراد انگار از پله های صندلی بالا می روند و گیج می شوند و از اینکه به کجا می خواهند برسند مطمئن نیستند و در بعضی موارد اعصبانی می شوند.

11. برج دلو :این افراد بذله گو، شجاع ، و تخیلی هستند و در بعضی مواقع بسیار عصبانی هستند.

12. برج حوت : این افراد گاهی اوقات به دلیل عکس العملی که از محیط پیرامونشان می بینند مریض می شوند.

نشانه های افسردگی و دایره البروج ماه تولد

نشانه های افسردگی و دایره البروج ماه تولد
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 6
منبع : بخش سبک زندگی نمناک/ز.ن
این مطلب مفید بود ؟ 6 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف