نمناک اخبارحوادث دختران شبگرد شمال تهران طعمه جوان سوزوکی سوار + عکس
سرهنگ اقبال امانی رییس کلانتری 102 پاسداران از دستگیری جوانی 24 ساله با نام محسن که اقدام به زورگیری با تهدید اسلحه از دختران شبگرد شمال تهران می کرد خبر داد.
تاریخ انتشار : 18 اردیبهشت 1392

'سرهنگ اقبالی رئیس کلانتری 102 پاسداران در خصوص این خبر اظهار داشت:در راستای شکایت چند تن از هوطنان به ویژه چند خانم در خصوص یک پسر جوان که با خودروی سوزوکی ویتارای توسط سلاح گرم به زورگیری می پرداخت، اقدامات خود را آغاز کردند.

رییس کلانتری 102 پاسداران در ادامه اذعان داشت:در این راستا ماموران با کسب اطلاعات لازم از مالباختگان، در مناطق احتمالی حضور متهم مستقر شده و چهره به دست آمده از متهم را به همراه مشخصات خودرو به تمامی واحد های گشتی اعلام کردند. 
این مقام مسئول انتظامی در ادامه اذعان داشت:در این راستا عوامل واحد گشتی در ساعت 00:30 در خیابان دروس، فردی را داخل خودروی سوزکی که اسلحه ای را به سمت یک دختر نشانه رفته بود، مشاهده کردند. 
وی در ادامه ابراز داشت:در این راستا ماموران در حالی که چهره فرد مشاهده شده با مشخصات اخذ شده از متهم برابر بود، با تهدید اسلحه متهم را از خودرو پیاده کرده و دختر را از چنگال این شیاد نجات دادند. 
سرهنگ اقبال امانی تاکید کرد:ماموران پس از ضبط اسلحه متوجه قلابی بودن آن شدند، لذا متهم به همراه شاکی به کلانتری انتقال داده شدند. 
این مقام مسئول انتظامی خاطرنشان کرد:متهم در کلانتری خود را به هویت "محسن" 24 ساله معرفی کرد و در بازجویی به چندین فقره زورگیری و اخاذی از دخترانی که در نیمه های شب در پارک ها و کنار خیابان پرسه می زدند، اعتراف نمود.'
 
زورگیر پولدار
 
دختران شبگرد شمال تهران طعمه جوان سوزوکی سوار + عکس
 
جوان زورگیر
 
دختران شبگرد شمال تهران طعمه جوان سوزوکی سوار + عکس

دختران شبگرد شمال تهران طعمه جوان سوزوکی سوار + عکس

دختران شبگرد شمال تهران طعمه جوان سوزوکی سوار + عکس
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 214
برگرفته از qudsonline.ir
این مطلب مفید بود ؟ 175 39
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف