نمناک اخبارسیاست دختران فشن و بی حجاب ایرانی در خانه سفیر
پارتی دختران ایرانی در خانه سفیر ، شوی لباس با دختران بی حجاب ایرانی
یکی از سفارتخانه های مستقر در ایران جمعی از همسران سفرا و همسران برخی مسئولان را به مراسم برپایی شوی لباس زنانه با مدل های دختر بی حجاب ایرانی در منزل سفیر، دعوت کرد.
تاریخ انتشار : 2 مهر 1392

اما تاکنون اگر بزمی بود و حاشیه ای، عده ای افراد خودفروخته، پای ثابت این مجالس بودند ولی در این روزها همسران سفرا و برخی از مسئولان کشور نیز در جمع های این سفارتخانه ها حاضر می شوند و نظاره گر استفاده ابزاری از زنان و دختران ایرانی هستند.

 
طی روزهای اخیر یکی از سفارتخانه های مستقر در ایران جمعی از همسران سفرا و همسران برخی مسئولان را به مراسم برپایی شوی لباس زنانه در منزل سفیر، دعوت کرد، مراسمی که ورود عکاسان مرد هم به آن آزاد بود و کارکنان مرد برنامه نیز منعی برای حضور نداشتند.
 
نکته قابل تأمل در این گردهمایی این بود که اکثر خانواده های سفرای ایران و همسران مسئولان ایرانی، با چادر و حجاب کامل در این مراسم حضور یافته بودند ولی مدل ها (فشن ها) از بین دختران ایرانی حدود 25 ساله ای انتخاب شده بودند که بدون حجاب، روی استیج قرمز برنامه، عرض اندام می کردند و عکاسان مرد نیز، این لحظات را به ثبت می رساندند، در حالی که به این منظور می توانستند از دختران ملیت همان سفارتخانه استفاده کنند.
 
این جریان در حالی رخ داده است که هیچ اعتراضی نسبت به این استفاده ابزاری و تکراری از دختران ایرانی در سفارتخانه ها از سوی دستگاه های مسئول صورت نمی گیرد و نظارت و تلاشی برای حفظ حرمت زن مسلمان ایرانی در این محافل انجام نمی شود.
 
اسناد و فیلم های این مراسم در اختیار خبرگزاری فارس قرار دارد که این خبرگزاری به دلیل حفظ عفت زن مسلمان ایرانی و حضور همسران برخی مسئولان در این مراسم از انتشار آنها خودداری می کند.

دختران فشن و بی حجاب ایرانی در خانه سفیر

دختران فشن و بی حجاب ایرانی در خانه سفیر
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 72
برگرفته از jamnews.ir
این مطلب مفید بود ؟ 47 25
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف