نمناک سرگرمیگوناگون دختربچه ای که با نردبان به مدرسه میرود! + عکس
دختر بچه ، نردبان
در این پست ماجرای غم انگیز و تآمل برانگیز دختر بچۀ فلسطینی را می خوانید که این دختر بچه هرروز صبح با نهایت سختی و دشواری برای رفتن به مدرسه یک نردبان به طول یک و نیم برابر خودش را حمل می کند.

گاهی اوقات با اتفاقات و زندگی های دردناک افرادی روبرو می شویم که جای بسی تآمل دارد و شاید کمتر کسی بتواند درکش کند سختی های دردناکی که یک دختر بچۀ فلسطینی برای رسیدن به آمال و آرزوهایش به جان می خرد.

دختربچه فلسطینی هر صبح برای رفتن به مدرسه، نردبان ی بر پشت خود حمل می کند تا از دیوار حائل در سرزمین های اشغالی فلسطین رد شده و به مدرسه برود. این دختر فلسطینی علاوه بر لوازم التحریر و کیف مدرسه اش باید نردبانی بلند را برای عبور از دیوار نژادپرستی اسرائیل بر پشت خود حمل کند تا بتواند به مدرسه برود.

مدرسه رفتن دختر

طول این نردبان، یک و نیم برابر قد این دختربچه فلسطینی است و او هر روز این نردبان بلند را با خود حمل می کند. این دختر فلسطینی با این اقدام خود می خواهد به صهیونیست ها اثبات کند که حاضر است در راه تحصیل و دست یابی به مراتب عالی علمی، هر سختی و مشکلی را تحمل کند.

دختربچه ای که با نردبان به مدرسه میرود! + عکس

دختربچه ای که با نردبان به مدرسه میرود! + عکس
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 32
برگرفته از نیک صالحی - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 29 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف