نمناک سرگرمیگوناگون دختری باهوش تراز انیشتن و هاوکینگ + عکس
انیشتن ، ضریب هوشی انیشتین چند است
انیشتن و استفان هاوکینگ که دردفتر گینس صاحبان رکورد باهوش ترین افراد جهان بودند با چند نمره پایین تر از یک دختر 12 ساله قرار گرفتند. به نظر شما نمره ی ضریب هوشی این دختر چقدر بالاتر از افراد معمولی است؟
بازدید : 6,013 نفر

 انیشتن ، نخبه ی فراموش نشدنی تاریخ و استفان هاوکینگ خارق العاده در کتاب رکورد گینس در رده ی دوم قرار گرفتند. دیلی میل در بخش جذابترین خبرها ، دختری را معرفی کرد که با 2 نمره بالاتر از انیشتن و استفان هاوکینگ توانسته باهوش ترین انسان دنیا شود.

دختری 12 ساله اهل رم که هم اکنون در انگلستان زندگی می کند ثابت کرد که ضریب هوشی بالاتر از انیشتین دارد.

دختر باهوش

نیکولا بار با کسب ضریب هوشی 162 توانست رکورد انیشتین و استفان هاوکین را در گینس بشکند.

میزان آی کیوی بالا و عالی در بین افراد بالغ 100 است و افراد نابغه دارای ضریب هوشی 140 هستنداما این دختر جوان توانسته در صدر تمام افراد باهوش و نخبه قرار گیرد.

دختر باهوش

پدر او می گوید:دخترم علاقه ی بسیاری به حل معماهای سخت و پازل های دشوار داشت تا اینکه متوجه این قدرت خارق العاده در او شدم و تصمیم گرفتم تا او را به مرکزی برای تعیین سطح هوش او ببرم و بعد از انجام تست زمانی که میزان هوش دخترم را اعلام کردند شگفت زده شدم.

والدین او آرزو دارند که دخترشان روزی پزشک موفقی شود.

دختری باهوش تراز انیشتن و هاوکینگ + عکس

دختری باهوش تراز انیشتن و هاوکینگ + عکس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 25
منبع : نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 25 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف