نمناک سرگرمیگوناگون دختری در کنار 3 همزاد خودش + تصاویر
همزاد ، پیدا کردن همزاد
دختر خانمی که با جستجو در اینترنت توانسته بود دو همزاد خود را پیدا کرده و با آنها ملاقات کند، با خوش شانسی تمام سومین نفر را که شباهت بسیاری به وی دارد را نیز پیدا کرد.

جستجو برای یافتن همزاد

می گویند به ازای هر انسانی 7 همزاد در سراسر دنیا وجود دارد، اما اگر خیلی خوش شانس باشید می توانید تنها یکی از آن ها را در کل زندگی تان ملاقات کنید. هرچند یک زن ایرلندی آن قدر خوش شانس بود که نه یک نفر که سه همزاد خود را پیداکرده است.
نیف گاینی وب سایتی به نام «غریبه های دوقلو» (Twin Strangers) را راه اندازی کرده است که در آن افراد با قرار دادن عکس خود و پرداخت مبلغی اندک می توانند همزادشان را پیدا کنند. این خانم قصد داشت ظرف مدت 28 روز همزاد خود را بیابد و در کمال تعجب متوجه شد کارِن برَنیگِن در فاصله ی یک ساعتی محل زندگی اش زندگی می کند.

ملاقات با همزاد

نیف که از موفقیت خود بسیار خوشحال بود به جست وجوی خود ادامه داد و ظرف چند هفته همزاد دوم خود به نام لوییزا گیزاردی را پیدا کرد و برای دیدنش به جِنِوای ایتالیا رفت. دیدار این دو بسیار عاطفی بود و هر دو را به گریه انداخت زیرا نه تنها به لحاظ خصوصیات ظاهری باهم مو نمی زدند که ازنظر شخصیتی هم آینه یکدیگر بودند.

ملاقات با همزاد

سومین کشف معجزه وار نیف ظرف چند هفته بعد اتفاق افتاد و او سومین همزاد خود، ایرنه آدامز را در ساحل غربی ایرلند ملاقات کرد. ایرنه از طریق یکی از هم مدرسه ای های قدیمی اش درباره نیف و ماجرای پخش شدن خبر همزادها در یوتیوب مطلع شد و با مراجعه به اینترنت بیشتر در جریان مسئله قرار گرفت. مدتی بعد درخواست دوستی نیف از طریق فیس بوک به دستش رسید و نهایتاً همدیگر را ملاقات کردند.

ملاقات با همزاد

دختری در کنار 3 همزاد خودش + تصاویر

دختری در کنار 3 همزاد خودش + تصاویر
:
امتیاز : 4.8 تعداد رای : 41
برگرفته از باشگاه خبرنگاران-/ف
این مطلب مفید بود ؟ 39 2
نظر کاربران
ریحانه

ریحانه

منم یکی از همزادهام رو پارسال تو امتحانات نهایی پیدا کردم(((: کلِ مدرسه ما رو نگاه میکردن و چند نفر هم عکس انداختن. جالب این که فهمیدم محل زندگیمون هم خیلی نزدیکه. سلایقمون هم خیلی شبیهه. ماه و سال تولدمون هم که یکیه(((:

پاسخ دادن 0 0
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف