دختر زيبا
داکوتا رز دختر 25 ساله دو رگه ژاپنی آمریکایی است که زیبایی منحصر بفردش باعث شده است که طرفداران بسیاری را در فضای مجازی داشته باشد.

زیبایی خیره کننده دختر 25 ساله باعث شهرت جهانی اش شد

داکوتا رز دختر دو رگه ژاپنی آمریکایی است که به علت زیبایی خیره کننده و شباهتش به عروسک های باربی شهرت فراوانی در فضای مجازی دارد. داکوتا رز در حال حاضر 25 ساله است و مدعی است که هیچ گونه عمل زیبایی بر روی چهره خود انجام نداده است و زیباییش طبیعی است اما برخی از مردم چهره او را مصنوعی و پر از عمل های گوناگون می دانند که البته این فرضیه با توجه به سن پایین داکوتا موثق نمی باشد.

دختر بسیار زیبا و خوشگل

زیبایی خارق العاده دختر 25 ساله دو رگه ژاپنی آمریکایی

چهره زیبا دختر 25 ساله

دختر جوان شبیه به عروسک 

داکوتا رز دختر 25 ساله بسیار زیبا

داکوتا رز حاصل ازدواج دو ژن از قاره و نژاد های مختلف است اما شباهت چهره او به آمریکایی ها بیشتر از ژاپنی هاست . از زیبایی های چهره داکوتا رز داشتن چشمانی به رنگ آبی و موهای بور و بینی متناسب است همچنین این جوان زیبارو از اندام متناسبی نیز برخوردار است که زیبایی چهره او را نمایان تر می سازد.

عکس های داکوتا رز در بین کاربران دست به دست می شود و موجب حیرت آنان شده است ، این دختر 21 ساله صفحه ای شخصی در اینستاگرام با بیش از 100 هزار دنبال کننده دارد که بر تعداد آن ها هر روز اضافه می شود.

زیبایی دختر دو رگه ژاپنی آمریکایی

دختر دو رگه ژاپنی آمریکایی با زیبایی منحصر بفرد

داکوتا رز در سان فرانسیسکو زندگی می کرد و در سال 2013 به توکیو مهاجرت کرد. وی متولد 19 سپتامبر سال 1993 و دارای یک برادر و یک خواهر بزرگتر می باشد. چهره زیبای طرفداران زیادی در سراسر جهان دارد و به او لقب کوتاکوتی داده شده است همچنین او به عنوان مدل با بسیاری از شرکت های معتبر ژاپنی همکاری می کند.

 

دختر جوان دورگه با زیبایی که او را به شهرت جهانی رسانده

4219
این مطلب مفید بود ؟17742
منبع : بخش دنیای مد نمناک/ح.ب /ن
وبگردی