نمناک سرگرمیگوناگون دختری عجیب با صورتی ریخته + تصاویر
دختری عجیب ، عکس عجیبترین دختر دنیا
دختری عجیب با صورتی کاملا غیرطبیعی ، به حالتی که شباهت زیاد به مواد ذوب شده دارد یکی از عجیب و غریب ترین انسانهای دنیا نام گرفت.

دختری عجیب با صورتی در حال ذوب شدن

دختر جوان قرار است تمام عمرش را بدون صورت سپری کند چرا که پزشکان به طور کامل از درمان او ابراز نا توانی کرده اند. 

خدیجه خاتون دختر 21 ساله ی هندی با صورتی عجیب و غریب برای معالجه به یکی از بیمارستان های شهر رفت اما متاسفانه پزشکان به خانواده ی او گفتند که هیچ راه درمان و معالجه ای برای رفع مشکل او ندارند. بعد از ابراز ناتوانی پزشکان در درمان خدیجه ، حالا او روی دیگری از زندگی را برای خود آغاز کرده است.

دختری عجیب

عکس دختری عجیب با صورت به حالت ذوب شده

 

زندگی دختری عجیب بدون صورت

صورت او مانند یک جسم ذوب شده حالت گرفته است و او حتی نمی داند چشم ، دهان و بینی اش کدام یک و چه شکلی است.

 پدرش رشید ملا 60 ساله و مادرش آمینا 50 ساله میگویند:خدیجه 2 ماه اول زندگی اش چشمانش را باز نمی کرد و این نشانی از یک مشکل در شکل ظاهری او بود تا اینکه آرام آرام توانست چشمانش را باز کند اما به اندازه ای که تنها نمای باریکی از داخل چشمان او قابل مشاهده بود. از همان ابتدا تفاوت او با دیگر کودکانمان واضح بود و در ابتدا ما فکر می کردیم که این مشکل به مرور زمان رفع خواهد شد تا زمانی که او دیگر نتوانست چشمانش را به درستی باز و حالت خود را حفظ کند.

دختری عجیب

دختری عجیب بدون صورت

خدیجه را به بیمارستان بردیم و او 6 ماه در انجا بستری بود و بعد از آزمایشات و عکسبرداری های مختلف پزشکان در رابطه با مشکل غیر طبیعی و نادر او با ما صحبت کردند و گفتند که با رشد و افزایش سن خدیجه این شرایط وخیم تر خواهد شد.

دختری عجیب

عکس دختری عجیب هندی و پدر و مادرش

کاری نمی توانستیم انجام دهیم تا اینکه سالها پیش صورت او به طرز فجیعی شروع به تغییر حالتی مانند ریزش به سمت پایین کرد و با معاینه پزشکان در بیمارستان مرکزی شهر متوجه شدیم که حتی جراحی های پلاستیک هم نمی تواند کارساز باشند.

دختری عجیب

دختری عجیب بدون صورت

خدیجه بعد از آنکه نظر پزشکان را در رابطه با لاعلاج بودن مشکلش شنید گفت:خوشحالم که می توانم در این شرایط هم زندگی کنم.

دختری عجیب ، عکس های دختری عجیب با صورت ریخته

دختری عجیب با صورتی ریخته + تصاویر
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 25
منبع : نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 20 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف