نمناک سرگرمیگوناگون دختری که از 7 سالگی رشد نکرد + تصاویر
رشد ، رشد نکردن کودک
بیماری نادر و عجیبی باعث شده است دختر چینی به نام زنگ یوشان با اینکه 19 سال سن دارد ولی در ظاهر یک دختر 7 ساله به نظر می رسد.این بیماری مانع از رشد کردن او می شود.
بازدید : 4,402 نفر

امروزه بیماری های عجیب و نادر در دنیا رو به افزایش است و بسیاری از افراد، مخصوصا کودکان را گرفتار می کند. بیماری هایی که یا درمانی ندارد و یا درمان آن بسیار پر هزینه است و از توان برخی از افراد خارج است و مجبورند تا آخر عمر با این بیماری دست به گریبان باشند.
یک دختر جوان 19 ساله ی چینی به بیماری عجیب و نادری مبتلا شده است که ظاهرش همچون یک کودک 7 ساله است و از سن 7 سالگی به بعد رشد نکرده است. او دچار تومور غده هیپوفیز شده است و رشد بدنش از سن 7 سالگی متوقف شده است.

دختر 7 ساله

«زنگ یوشان» 19 ساله، دختری است که به یک بیماری خاص و بسیار نادر مبتلا شده است که یک تومور را در غده هیپوفیز ایجاد می کند. این تومور باعث می شود تا هورمون های رشد از بین بروند و هیچگاه بدن از سن خاصی بزرگتر نشود.
این تومور تنها به اندازه یک نخود است ولی عواقبی دارد که همیشه دامن بیمار را می گیرد. این بیماری تنها با درمان های گران قیمت قابل کنترل است و می توان کمی هورمون های رشد را به بدن اضافه کرد ولی هر نقطه ای از دنیا این درمان ها پیدا نمی شود.
این دختر در سال 2013 پدرش را از دست داده است و زمانی که بی سرپناه در خیابان ها مشغول گدایی بود، توسط یک زوج مهربان پیدا شد. این روزها او در کنار والدین جدیدش زندگی می کند و دوست دارد روزی به مدرسه برود؛ چراکه تمام دوران کودکی اش را در خیابان ها مشغول تکدی گری بوده است.

کودک

دختری که از 7 سالگی رشد نکرد + تصاویر

دختری که از 7 سالگی رشد نکرد + تصاویر
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 35
برگرفته از پارسینه - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 30 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف