نمناک سرگرمیدیدنی ها این دختر 2 سال است که نخندیده! + تصاویر
دختر ، دختربچه
به دلیل سندرم نادر مغزی یک دختر بچه هرگز از بدو تولد نخندیده است،پدر و مادر این دختر بچه، 2 سال است که در حسرت شنیدن صدای خنده کودک خود هستند.
بازدید : 5,509 نفر

دختربچه ای که هرگز نمیخندد

ما زمانی که عمیقاً نسبت به یک مسئله ای شاد شویم، شروع می کنیم به خندیدن،همانطور که وقتی غمگین می شویم، شروع به گریستن می کنیم. پس این هیجانات به واقع مکمل شخصیت ما هستند،خبری عجیب و باورنکردنی به تازگی منتشر شده که نشان می دهد یک کودک دختر اصلا نمی خندد.این اتفاق حدود 2 سال است که رخ داده و والدین او به شدت نگران این کودک هستند.

وجود نوعی سندرم نادر مغزی در بدن دختر بچه 2 ساله باعث شده تا او از انجام پیش پا افتاده ترین واکنش های بدن هر بچه ای محروم باشد:امیلی ماتیوز با وجود 20 بار تشنج در روز دیگر توانی برای انجام هیچ واکنشی حتی خنده ساده را هم ندارد، کاری که بصورت طبیعی هر کسی قادر به انجام آن است.

دختر

دختر بچه ای که دو سال است نخندیده

این بیماری نادر که تنها 4000 هزار نفر در دنیا به آن مبتلا هستند مربوط به توقف رشد قسمتی از مغز در دوران جنینی است و اینک گریبان گیر امیلی شده و به گفته پزشکان او را تا حد کوری پیش خواهد برد. مادر امیلی می گوید من دوران بارداری طبیعی را گذراندم و نمیدانم این اتفاق از کجا شکل گرفته است.

دختر

حسرت پدر و مادر برای شنیدن صدای خنده دخترشان

تنهل دو هفته پس از تولد کودکم حالتی غیر طبیعی به او دست داد، صورت او قرمز و حالت خفگی به او دست داده بود.من گمان کردم که یک رفلکس ساده معده باعث این موضوع شده اما از آن به بعد روزی 5 بار این حالت به کودکم دست می داد.

دختر

دختری که هرگز نخندیده است

حالا والدینش قصد دارند تا با کمک گرفتن از خیرین، پول لازم برای خرید یک صندلی ویژه متحرک، اتاق و مدرسه ای مناسب برای او تهیه کنند زیرا به گفته پزشکان هر گونه جابجایی در تشدید حالت تشنج او موثر است.

این دختر 2 سال است که نخندیده! + تصاویر

این دختر 2 سال است که نخندیده! + تصاویر
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 11
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 10 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف