نمناک سرگرمیگوناگون دختری که چشم و بینی ندارد + عکس
این دختر 16 ساله از بدو تولد چشم و بینی نداشته است . این دختر که از اهالی کارلینای شمالی در آمریکاست از بدو تولد با این مشکل خود کنار آمده است.

"کاسیدی هوپر" دختر 16 ساله ای است که در هنگام تولد با یک مشکل نادر و خاص همراه بود این باعث شده است که بدون بینی و یا چشم بدنیا آید و همیشه با مشکلات مختلف دست و پنجه نرم کرده است.

دختری که چشم و بینی ندارد + عکس

این دختر که از اهالی کارلینای شمالی در آمریکاست از بدو تولد با این مشکل خود کنار آمده است ولی از همان زمان پزشکان متعجب سلامت بدنی او بوده اند، چرا که او هیچگاه مشکلات تنفسی و یا اختلالات دیگر بدنی نداشته است. او از زمانی که 11 سال سن داشته است مورد عمل های جراحی مختلف قرار گرفت تا شاید بتواند بخشی از صورتش را بازسازی کند اما هیچکدام عمل ها آنچنان موفقیت آمیز نبوده است.البته به نظر می رسد شانس و امید به سمت "کاسیدی" در حرکت است چرا که پزشکان قصد دارند قسمتی از جمجمه او را خارج کنند و پس از آن یک بینی استخوانی برای او درست کنند.
 

دختری که چشم و بینی ندارد + عکس

دختری که چشم و بینی ندارد + عکس
:
امتیاز : 3 تعداد رای : 27
برگرفته از مشرق نیوز
این مطلب مفید بود ؟ 16 11
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف