نمناک اخبارگوناگون سیاستمدار روس در جستجوی این دختر ایرانی است +عکس
دختر ایرانی ، دختر ایرانی
رئیس مجلس کشور روسیه قبل از سفر به کشور درخواست کرد که رسانه ها امکان دیدار او را با این دختر ایرانی فراهم سازند.
تاریخ انتشار : 21 آبان 1395

دختر ایرانی که رئیس مجلس روسیه درخواست دیدن او را دارد

خانم ماتویینکو که قرار است هفته آینده در قالب یک سفر رسمی و مذاکره با مقام های بلندپایه ایرانی از جمله علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی به تهران سفر کند، این درخواست را از ایرنا و صدا و سیما مطرح کرد. وی با در اختیار قرار دادن عکس خواست کودکی را که زمان سفر وی در مقام فرماندار شهر سن پترزبورگ با لباس محلی به استقبال وی آمده بود را دوباره ببیند. در این مصاحبه که روز (پنجشنبه) پیش از سفر خانم ماتویینکو به تهران انجام شد، وی گفت:از سفر قبلی خود به ایران بسیار لذت برد و خاطرات خیلی خوبی دارم و از میهمان نوازی ایرانیان سپاسگزارم. 

دختر ایرانی

عکس دختر ایرانی که از رئیس مجلس روسیه استقبال کرد

وی با بیان اینکه در این سفر تهران و سن پترزبورگ خواهرخوانده شدند، ادامه داد:دوست دارم این دختربچه را که با گرمی و مهربانی از من استقبال کرد دوباره ببینم و به همین دلیل از صدا وسیما می خواهم خبر و عکس را منتشر کنند تا وی که اکنون بزرگ شده است از آن آگاه و فرصت دیدار دوباره فراهم شود.  رئیس شورای فدراسیون روسیه به عنوان مجلس سنا یا علیا با 178 نماینده سومین مقام بلندپایه این کشور به شمار می رود که در کنار مجلس دوما (سفلی) پارلمان را تشکیل می دهند.

سیاستمدار روس در جستجوی این دختر ایرانی است +عکس

سیاستمدار روس در جستجوی این دختر ایرانی است +عکس
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 42
برگرفته از برنا /ن
این مطلب مفید بود ؟ 39 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف