نمناک سرگرمیدیدنی ها ناتالی دختر بتمن به دنیا آمد! + عکس
دختر بتمن ، ناتالی جکسون
در چند روز اخیر کودکی با نام ناتالی جکسون به دنیا آمد و خال بزرگی روی صورتش وجود دارد که باعث شده به او لقب دختر بتمن را بدهند.

متولد شدن دختر بتمن

روز گذشته دختری به اسم ناتالی جکسون به دنیا آمد ولی با علامت خاصی که باعث شگفت زده شدن تعداد بسیار زیادی از افراد در صفحات مجازی شد. این دختر زیبا که دیروز به دنیا آمد ، یک خال بزرگ بر روی صورتش وجود دارد که همین باعث شد به او لقب دختر بتمن را داده اند که همانند بتمن یک ماسک سیاه بر روی صورتش دارد.
 
دختر بتمن
متولد شدن دختر بتمن
 
مادر این نوزاد پس از متوجه شدن به دنیا آمدن او با یک خال بزرگ ، گفت:"ما می دانیم که ناتالی در آینده دچار مشکلات و چالش های زیادی خواهد شد ، با این وجود از همین روزهای اول به دنیا آمدنش و شباهتش به یک ابرقهرمان ، می تواند نشان دهنده قدرتمند بودن او در آینده اش باشد". 
 
بتمن
دختر بتمن متولد شد
 
پس از به دنیا آمدن ناتالی ، توجه تمام افراد در بیمارستان و در صفحات مجازی را به خود جلب کرد و به همین دلیل در همین روزهای اولیه زندگی اش معروف شد. پزشکان در همین زمینه گفتند این خال بزرگ که همانند ماسک بتمن است ، می تواند پس از رسیدن به سن مناسب و پیشرفت تکنولوژی، آنرا به وسیله لیزر درمان کند.

ناتالی دختر بتمن به دنیا آمد! + عکس

ناتالی دختر بتمن به دنیا آمد! + عکس
: امتیاز : 5 تعداد رای : 21
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب/ف.ن
این مطلب مفید بود ؟
21 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف