نمناک سرگرمیدیدنی ها دختر بند انگشتی در 12 سالگی + تصاویر
دختر بند انگشتی ، عکس دختر بند انگشتی
دختر بند انگشتی 12 ساله که به دلیل ابتلا به نوعی بیماری خاص کوتولگی در ابتدای تولد امید چندانی به زنده ماندنش نمی رفت اکنون در این سن به اندازه یک دختربچه 2 ساله می ماند.
بازدید : 8,097 نفر

دختر بند انگشتی

بیماری های خاص و نادر خیلی از افراد دنیا را درگیر خود کرده است چنانچه بخاطر خاص و عجیب بودنشان علاوه بریک بیماری مشکلات فراوانی را برای مبتلایان ایجاد می کنند.

«کندی جوردین» دختر 12 ساله ای است که پس از آنکه به دنیا آمد آنقدر کوچک بود که پرستاران به او لقب «دختر بند انگشتی» دادند. کندی مبتلا به نوعی خاص از بیماری کوتولگی (Dwarfism) است که در آن رشد استخوان ها بسیار کند اتفاق می افتد و به گفته پزشکان بیش از چند روز نبایست زنده می ماند. با این وجود ایستادگی کندی باعث شد او زنده بماند گرچه اکنون در این سن به اندازه یک دختربچه 2 ساله می ماند.

مادرش «براین جوردن» با به یاد آوردن لحظه تولد کندی می گوید:«فقط دلم می خواست صدای گریه او را بشنوم، صدای گریه به معنای زنده بودن او بود. سپس یک صدای بسیار ضعیف گریه شنیدم.»

گرچه پزشکان این زن کانادایی را از فرزندش ناامید کرده بودند اما او با عشق فرزندش را بزرگ کرد و کندی اکنون اگرچه آرام اما به پیشرفت خود ادامه می دهد. کندی پس از گذراندن مهدکودک به مدرسه رفته و در کنار مدرسه ورزش هم می کند.

دختر بندانگشتی در کنار بیماری مادرزادی خود به بیماری پیری زودرس هم مبتلاست؛ از طرف دیگر مشکلات استخوانی در کنار حملات قبلی و بیماری های ستون فقرات از دیگر بیماری هایی است که زندگی او را تهدید می کند. عکاس بارکرافت از کندی و آلبوم عکس کودکی اش عکاسی کرده است.

دختر بند انگشتی

دختر بند انگشتی

دختر بند انگشتی

دختری با بیماری خاص

دختر بند انگشتی

دختر بندانگشتی با مادرش


دختر بند انگشتی

دختری با کوتولگی خاص

دختر بند انگشتی


دختر بند انگشتی

دختر عجیب و بندانگشتی

دختر بند انگشتی

دختر بند انگشتی


دختر بند انگشتی

دختر بندانپشتی در نوزادی

دختر بند انگشتی

دختر بند انگشتی در 12 سالگی + تصاویر

دختر بند انگشتی در 12 سالگی + تصاویر
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 21
برگرفته از فرادید - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 19 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف