نمناک اخبارسیاست جنجال جدید دختر ترامپ در دیدار با صدر اعظم آلمان!
ایوانکا ترامپ، دختر رئیس جمهور آمریکا که بارها به شکل مستقیم و یا غیر مستقیم سوژه رسانه ها شده است، این بار نیز در دیدار با صدر اعظم آلمان خبرساز شد.
تاریخ انتشار : 30 اسفند 1395

دختر ترامپ باز هم خبرساز شد!

در جلسه ای که مرکل و دختر رئیس جمهور آمریکا در آن حاضر بودند، نوع نگاه صدر اعظم آلمان به ایوانکا ترامپ خبرساز شد؛ گویی به این موضوع فکر می کند که این دختر اینجا چکار می کند؟


جنجال جدید دختر ترامپ

از سوی دیگر، ایوانکا ترامپ در حساب توییتر خود نوشت:افتخار پیدا کردم با صدراعظم آلمان در حاشیه دیدار تجار آمریکایی و آلمانی دیدار کنم.


دیدار جنجالی مرکل و دختر ترامپ

در این بین، یکی از کاربران توییتر از وی پرسید:تو آنجا چکار می کردی؟ اما ایوانکا ترامپ به این پرسش پاسخ نداد.

ایوانکا ترامپ پیشتر نیز در جلسات رسمی حضور پیدا کرده بود. هرچند گفته می شود وی به علت آنکه سمتی رسمی ندارد، نباید در این جلسات حاضر شود؛ اما شاید به علت آنکه دختر رئیس جمهور آمریکاست، اجازه رفت و آمد در راهروهای کاخ سفید و ملاقات با سران کشورهای خارجی را داراست.

پیشتر نیز حساب توییتری ایوانکا ترامپ، تصویری از وی را در حالی که در دفتر رئیس جمهور در کاخ سفید نشسته و دونالد ترامپ و جاستین ترودو، نخست وزیر کانادا در کنار وی هستند، منتشر کرد؛ از همین رو وی نخستین فردی شد که با وجود رئیس جمهور نبودن، بر این صندلی تکیه زده است. انتشار این عکس سبب شد موجی از انتقادات برانگیخته شود.

جنجال جدید دختر ترامپ در دیدار با صدر اعظم آلمان!

جنجال جدید دختر ترامپ در دیدار با صدر اعظم آلمان!
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 3
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است .