نمناک اخبارجامعه با حجاب شدن دختر توریست فرانسوی در نصف جهان !
دختر توریست فرانسوی ، حجاب دختر فرانسوی در اصفهان
توریست فرانسوی که برای دخترش در میدان امام اصفهان چادر خرید سوژه بسیاری از رسانه ها شد.
تاریخ انتشار : 10 خرداد 1395

توریست فرانسوی در میدان امام اصفهان با حجاب شد

توریست فرانسوی که به شهر اصفهان آمده بود در میدان امام اصفهان برای دخترش چادر خرید و عکس این دختر کوچک با چادر سوژه زیبای رسانه ها شد.اصفهان شهری است که همواره توریست هایی را از نقاط مختلف دنیا پذیراست .

دختر توریست فرانسوی

اندکی درباره این شهر تاریخی بدانیم.

اصفهان شهری باستانی در مرکز ایران است. این شهر مرکز استان اصفهان و نیز مرکز شهرستان اصفهان است. اصفهان، سومین شهر پهناور ایران پس از تهران ، مشهد و سومین شهر پرجمعیت ایران پس از تهران و مشهد است. بناهای تاریخی متعددی در شهر وجود دارد که تعدادی از آن ها به عنوان میراث تاریخی در یونسکو به ثبت رسیده اند.

دختر توریست فرانسوی

شهر توریستی اصفهان

اصفهان در سال 2006 به عنوان پایتخت فرهنگی جهان اسلام و در سال 1388 به عنوان پایتخت فرهنگ و تمدن ایران اسلامی و همین طور به عنوان پایتخت صنعتی ایران بعد از تهران انتخاب شده است. این شهر به داشتن معماری زیبای اسلامی و بسیاری از بلوارهای زیبا، پل های سرپوشیده، تونل های زیبا، کاخ ها، مسجدها و مناره های منحصربفرد معروف است. این امر باعث شده است که در فرهنگ ایرانی اصفهان، نصف جهان لقب بگیرد. این شهر در آذر 1394 به همراه رشت به عنوان نخستین شهرهای ایران، به شبکه شهرهای خلاق جهان زیر نظر یونسکو پیوست.

 

دختر توریست فرانسوی

 شهر توریستی اصفهان

با حجاب شدن دختر توریست فرانسوی در نصف جهان !

با حجاب شدن دختر توریست فرانسوی در نصف جهان !
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 5
برگرفته از مشرق/ م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 5 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف