نمناک سرگرمیگوناگون فیلم نجات شگفت انگیز تک تیرانداز کورد از گلوله داعشی ها
دختر تک تیرانداز کرد ، خوش شانسی دختر ضد داعشی
دختر تک تیرانداز کرد در حالیکه یکی از تروریست ها را هدف گرفته است خود مورد هدف قرار میگرد اما خوشبختانه گلوله از کنار سرش عبور کرده و به دیوار اصابت می کند، عکس العمل این دختر برای همه جالب بود.

ویدئوی عکس العمل جالب دختر تک تیرانداز کرد وقتی هدف داعشی ها قرار می گیرد

دختر تک تیرانداز کرد که به عنوان نیروهای ضد تروریست در بخشی از این کشور در حال جنگ با نیروهای تکفیری داعش است هنگامی که با هدف گرفتن تروریست ها شلیک می کند ناگهان مورد هدف آنها قرار می گیرد اما در کمال خوش شانسی گلوله از کنار سر او عبور کرده و به دیوار برخورد می کند ، این دختر جوان بدون آنکه هیچ ترسی در او ایجاد شود سعی دارد دقایقی از تیرس دید آنها دور باشد.خنده و بی خیالی تک تیرانداز کورد برای بسیاری از افرادی که این ویدئو را دیده اند برایشان جالب بوده است .

دختر تک تیرانداز کرد

دختر تک تیرانداز کرد

خونسردی دختر تک تیرانداز کرد بعد از رد شدن گلوله داعشی ها از کنار سرش

این کلیپ در شهر محاصره شده رقه توسط نیروهای مقاومت سوریه ضبط شده است.به محض اصابت گلوله به دیوار پشت سر این دختر او نشسته و خود را از دید انها پنهان می کند. بر اساس گزارشات این دختر عضو یگان های مدافع زنان(YPJ) اعلام است که این زنان 45 درصد افراد نیروهای مسلح کردها در سوریه را تشکیل می دهند که در عملیات جنگی علیه گروه موسوم به دولت اسلامی (داعش) شرکت دارند.

کلیپ خنده دختر تک تیرانداز کرد بعد از رد شدن گلوله از کنار سرش

فیلم نجات شگفت انگیز تک تیرانداز کورد از گلوله داعشی ها

فیلم نجات شگفت انگیز تک تیرانداز کورد از گلوله داعشی ها
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 41
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 34 7
برچسب ها :
نظر کاربران
آراز

آراز

درود بر هر چی دختر کرده

پاسخ دادن 2 3
نسیم

نسیم

زنده باد شیرزن یعنی این

پاسخ دادن 1 0
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف