نمناک سرگرمیگوناگون دختر جوان که هر روز از چشم، گوش و ناخنش خون میریزد + تصاویر
دختر جوان ، عکس دختر جوان
مارنی دختر جوان 17 ساله ای است که خونریزی مدام چشم ، گوش و نوک انگشتانش همه پزشکان را متعجب کرده است. هر روز 5 بار به صورت غیرمنتظره از صورت او خون جاری می شود.

خونریزی مدام چشم ، گوش و ناخن انگشتان دختر جوان

مارنی دختر 17 ساله دچار بیماری نادری است که به واسطه ی آن هر دچار خونریزی های غیرطبیعی از چشم و گوش و گاهی نوک انگشتان می شود.او تا چند سال پیش همانند افراد دیگر وضعیت بدنی طبیعی و نرمالی داشت به یکباره در سال 2013 بدون هیچ دلیلی دچار یک سردرد شدید و سرفه های خونی شد.

دو سال بعد در ماه جولای 2015 در حالی از خواب بیدار شد که دردهای میگرنی امانش را بریده بود .

دختر جوان

دختر جوان 17 ساله مبتلا به بیماری عجیب

مارنی می گوید:هرگز فراموش نمی کنم روزی را که در اثر شدت سردرد میگرنی از خواب بیدار شدم و وقتی مقابل آینه ایستادم نیمی از صورتم را غرق در خون دیدم. فهمیدم که چشمم در حال خونریزی است خیلی ترسیده بودم .

خونریزی چشم

عکس خونریزی چشم دختر جوان

آزمایشات و تحقیقات بسیاری بر روی بیماری من صورت گرفت اما در ابتدا پزشکان اظهار گیجی می کردند و هیچ عنوان و علتی را برای این خونریزی ها بیان نمی کردند. آزمایشات نشان داد که من هیچ نوع اختلال خونی، سرطان خون، تومور مغزی و یا ناهنجاری های شریانی نداشتم. نتیجه اسکن رحم، تخمدان ها و سینه ام نشان داد که کاملا سالم هستم.

 دختر جوان

دختر جوان مبتلا به بیماری ناشناس که هر روز چشم و گوشش خونریزی می کند

حالا بعد از گذشت تقریبا یک سال این خونریزی هر روز 5 بار برای مارنی 17 ساله رخ می دهد. خونریزی از چشم و گوش این دختر به همراه دردهای شدید میگرنی و حالت تهوع رخ می دهد. دختر جوان مبتلا به بیماری عجیب و غریب در ادامه می گوید:خونریزی های مکرر در طول روز منجر به اختلال در زندگی روزمره من شده است . نمی توانم به دانشکده یا سر کار بروم، چون مدام احساس ضعف می کنم. امیدوارم کسی پیدا شود که علت این بیماری را بداند تا بتوانم دوباره به روال عادی زندگی بازگردم».

 دختر جوان

عکس خونریزی چشم دختر جوان

دختر جوان که هر روز از چشم، گوش و ناخنش خون میریزد + تصاویر

دختر جوان که هر روز از چشم، گوش و ناخنش خون میریزد + تصاویر
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 73
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ن
این مطلب مفید بود ؟ 64 9
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف