نمناک اخبارجامعه فرار دختر خواننده ایرانی قبل از عقد با شیخ دبی
دختر خواننده ایرانی ، خواننده
دختر خواننده ایرانی که برای رسیدن به سراب آوازخوانی اش در خارج از کشور قید خانواده اش را زده بود در یک قدمی ازدواج با شیخ ثروتمند عرب در دبی نجات یافت.
تاریخ انتشار : 25 مرداد 1395

دختر خواننده و خوش صدای ایرانی در یک قدمی ازدواج با شیخ عرب

این دختر که «سوسن» نام داشت با وسوسه های زنی به نام «افسانه» که خود را همکلاسی قدیمی دختر جوان و مقیم آمریکا معرفی کرده بود، در سودای خواننده شدن قید خانواده اش را زد و با فرار از خانه به صورت غیرقانونی روانه دوبی شد. سوسن که براساس هماهنگی ها در دوبی با راهنمایی های رابط خواننده ای معروف تا آماده شدن ویزایش در هتل محبوس شده بود، زمانی که خود را در یک قدمی موفقیت تصور می کرد، مجبور شد برای دریافت ویزای آمریکا، به پیشنهاد ازدواج یکی از شیخ نشین های ثروتمند جواب مثبت دهد اما پیش از اینکه بله بگوید؛ سر بزنگاه خطر را حس کرد و از محل متواری شد.

سوسن پس از این اتفاق با کمک یک مرد نیکوکار به ایران بازگردانده و به خانه پدری اش فرستاده شد. این دختر که پس از این تجربه فراموش نشدنی، قید خوانندگی را زده بود، با چهره نگاری رابطان اصلی قاچاقچیان در دبی، سرنخ دستگیری گردانندگان این باند تبهکاری را به ماموران داد.

فرار دختر خواننده ایرانی قبل از عقد با شیخ دبی

فرار دختر خواننده ایرانی قبل از عقد با شیخ دبی
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 23
برگرفته از رکنا /ن
این مطلب مفید بود ؟ 21 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف