نمناک سرگرمیگوناگون عکس های هلن دختر رضا رشیدپور
رضا رشیدپور ، دختر رضا رشیدپور
رضا رشیدپور مجری، تهیه کننده و کارگردان برنامه های تلویزیونی در جدیدترین پست اینستاگرامی خود عکس جدیدی از دخترش، هلن در پاسخ به درخواست برخی از هوادارانش منتشر کرده است که در ادامه همراه با تصاویر دیگر از این پدر و دختر را میبینید.

رضا رشیدپور مجری، تهیه کننده و کارگردان برنامه های تلویزیونی در صفحه خود عکس جدیدی را از دخترش، هلن منتشر کرده است.وی همراه این عکس متن کوتاهی هم نوشته است:«این هم در پاسخ به درخواست برخی از شما دوستان مهربانم... هلن من حالا هشت سال و چهار ماه دارد. دنیای من... زندگی من... تمام دردهایم با لبخندش فراموش می شوند. خداوند نگهدار فرزندان ایران باد»

دختر رضا رشیدپور

رشیدپور مجری و بازیگر 39ساله تاکنون اجرای چندین برنامه تلویزیونی از جمله «شب شیشه ای»، «عبور شیشه ای»، «مثلث شیشه ای» و «زنده رود» را به عهده داشته است. وی همچنین در چند فیلم سینمایی هم به ایفای نقش پرداخته است. از فیلم هایی که وی در آنها بازی کرده می توان به «بی پولی»، «سوپر استار» و «شیش و بش» اشاره کرد. «عینک آفتابی» جدیدترین برنامه ای است که رشیدپور در آن به عنوان تهیه کننده، بازیگر و مجری حضور داشته است.

 

در ادامه تصاویر بیشتری از رضا رشیدپور در کنار دخترش هلن را مشاهده می کنید.

دختر رضا رشیدپور

دختر رضا رشیدپور

دختر رضا رشیدپور

دختر رضا رشیدپور

دختر رضا رشیدپور

 

عکس های هلن دختر رضا رشیدپور

عکس های هلن دختر رضا رشیدپور
: امتیاز : 3.8 تعداد رای : 55
منبع : نمناک - / ل
این مطلب مفید بود ؟
42 13
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف