نمناک سرگرمیدیدنی ها کمبود داماد در یک روستا و تقاضای دختران + عکس
دختر روستا ، روستای نویوا دی کوردییرو
دختران روستایی در برزیل از کمبود داماد رنج می برند، به گونه ای که دختران از تمایل خود برای ازدواج در سریع ترین زمان ممکن خبر داده اند.

دختر روستا از کمبود داماد رنج می برد

خبرگزاری اسپوتنیک روسیه گزارش داد زنان روستای «نویوا دی کوردییرو» به دلیل تنهایی و نبود مرد درخواست کمک کرده اند. علت بروز این مشکل، قوانین روستا است که بر اساس آن پسران بعد از رسیدن به سن 18 سالگی به خارج از روستا فرستاده می شوند. روستایی در برزیل از کمبود داماد رنج می برد، به گونه ای که در آن 600 زن 20 تا 35 ساله از تمایل خود برای ازدواج در سریع ترین زمان ممکن خبر داده اند.
با وجود این هنوز تعدادی از مردان در این روستای واقع در جنوب شرق برزیل زندگی می کنند اما مشکل همچنان پابرجاست؛ زیرا آن ها خویشاوندان و محارم دخترها هستند.

 

دختر روستا

کمبود مرد در روستایی در جنوب برزیل

 
نیلما فرناندز 23 ساله می گوید:رویای هر دختری این است که شهسوار رویای خود را بیابد اما به این شرط که حاضر به زندگی در روستای ما باشد. وی افزود:هیچ کس از ما راضی به ترک نویوا دی کوردییرو نیست حتی به خاطر ازدواج.

کمبود داماد در یک روستا و تقاضای دختران + عکس

کمبود داماد در یک روستا و تقاضای دختران + عکس
:
امتیاز : 3.1 تعداد رای : 18
برگرفته از العالم/ی
این مطلب مفید بود ؟ 11 7
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف