نمناک سرگرمیگوناگون دختر زامبی واقعی + عکس
دختر زامبی ، بیماری های عجیب و غریب
دختری 17 ساله که از یک بیماری بسیار نادر به نام "سندروم مردگان متحرک " رنج می برد زندگی همچون زندگی زامبی ها را تجربه می کند و درست مثل آنها حس از دست دادن اعضای بدنش را دارد.
بازدید : 45,983 نفر

 دختر زامبی با بیماری بسیار نادر که فرد مبتلا را دچار بی حسی و از بین رفتن اعضای بدن می کند دختری است 17 ساله که متاسفانه در آغاز جوانی به طور کامل بی معنایی زندگی و مرده ی متحرک بودن را تجربه می کند.

تا به حال فیلم های مختلفی را در مورد زامبی یا مردگان متحرک دیده اید. این مسئله به قدری بزرگ شده است که حتی برخی مسیر زندگی خود را برای تبدیل شدن به یک زامبی تغییر می دهند و حالا بیماری آن نیز کشف گشته است. 

 دختر زامبی

"هالی اسمیت" دختری است که از یک بیماری بسیار نادر به نام "سندروم مردگان متحرک" رنج می برد. وی 3 سالی می شود که فکر می کند تبدیل به "مرده متحرک" شده است و زندگی برای وی معنی ندارد.

اصولا کسانی که چنین بیماری دارند دیگر از زندگی سیر می شوند و نمی توانند کار خاصی انجام دهند آن ها حتی اعضای بدنشان را باور ندارند و احساس می کنند تمام اندام های بدنشان از بین رفته است و چیزی در بدنشان نیست. 

هالی اسمیت 17 ساله در طول این سال ها تحت درمان های مختلف قرار گرفته است و حالا بعد از سه سال به نظر می رسد علائمی از بهبودی در وی دیده شده است که پزشکان را بسیار امیدوار می کند. 

دختر زامبی واقعی + عکس

دختر زامبی واقعی + عکس
:
امتیاز : 3.6 تعداد رای : 135
برگرفته از باشگاه خبرنگاران /ن
این مطلب مفید بود ؟ 96 39
نظر کاربران
عرفان

عرفان

وای خیلی وهشت ناکه ولی خیلی خوش گله

پاسخ دادن 7 1
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف