نمناک سرگرمیگوناگون کتک خوردن زن از شوهر و خانواده اش برای دختر زاییدن!!
دختر زاییدن ، کتک زدن زن
زن جوان بعد از بازگشت به خانه با استقبال تلخی روبرو شد ، مرد دیوانه و مادر و خواهرش که از دختر زاییدن عروس خانواده با خبر شدند در اقدامی غیرانسانی به او حمله ور شدند.

زن باردار بعد از تعیین جنسیت در حد مرگ کتک خورد ، دختر زاییدن در خانواده همسرش ممنوع بود!!

متاسفانه باور عجیب برخی از مردان که انها را علاقه مند به داشتن فرزند پسر می کند بارها و بارها موجب رفتارهای زشت و حتی جنایت به خصوص در برخی از کشورهای آسیایی شده است ، این بارهم مردی اهل بنگال با شنیدن خبر دختر بودن جنین همسرش در اقدامی بیرحمانه او را در حد مرگ مورد ضرب و شتم قرار داد.

Pregnant Woman Beaten To Death After Sex Determination Test Shows It's A Girl In West Bengal

دختر زاییدن

کتک خوردن شدید زن باردار برای دختر زاییدن

 سونوگرافی تعیین جنسیت و انتظار دختر زاییدن برای زن باردار  پایانی تلخ داشت

زن باردار که به شدت مورد ضرب و شتم قرار گرفته بود به بیمارستان منتقل شد تا راز رفتار وحشیانه همسرش را فاش کند.

براساس گزارش ایندین تایمز زن باردار با بدنی آسیب دیده بعد از ضرب و شتم از قرار معلوم شدید در یکی از بیمارستان های واقع در غرب بنگال بستری شد و بعد از اصرار پزشک بالاخره دلیل جراحات بدنش را بازگو کرد.به گفته ی این زن روز گذشته او بعد از انجام سونوگرافی تعیین جنسیت متوجه شد که نوزاد دختر به دنیا خواهد آورد، بعد از بازگشت به خانه وقتی نتیجه سونوگرافی را به همسرش گفت با واکنش تندی از سوی او روبرو شد ؛ شوهر این زن با همدستی خواهرو مادرش به شدت او را مورد ضرب و شتم قرار دادند و از خانه بیرون کردند.

پلیس برای رسیدگی به این پرونده وارد عمل شده است اما هنوز نتوانسته اعضای خانواده متهم را پیدا کند ، از قرار معلوم انها بعد از این ماجرا از آنجا نقل مکان کرده اند.به کفته ی منابع محلی به دلیل این رفتارها اکثر زنان باردار از انجام سونوگرافی تعیین جنسیت خودداری می کنند.

کتک خوردن زن از شوهر و خانواده اش برای دختر زاییدن!!

کتک خوردن زن از شوهر و خانواده اش برای دختر زاییدن!!
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 15
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 13 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف