نمناک اخبارگوناگون دختر عراقی که با شادی اش اشک نظامیان را درآورد + تصاویر
دختر عراقی ، نجات اسیران عراقی از دست داعش
دختر 10 ساله عراقی که به همراه مادر و برخی از اهالی روستا 3 روز بدون آب و غذا مانده بودند با دیدن نیروهای آزادسازی موصل عکس العملی نشان داد که اشک نظامیان را درآورد.
تاریخ انتشار : 4 آبان 1395

 دختر عراقی با گریه هایش نیروهای ضد داعش را منقلب کرد:

" عایشه " دختر 10 ساله ی عراقی که در بین اسیران شهر موصل در چنگال گروهک تروریستی داعش زندگی می کرد با دیدن نیروهای مقاومتی که برای آزاد سازی موصل آمده بودند با اشک و حرفهایش دل همه را به درد اورد. او مدام میگفت :من فکر می کردم که شما هرگز به اینجا نخواهید آمد ولی شما آمدید پس اجازه بدهید پاهایتان را ببوسم .

دختر عراقی

به گزارش mirror فیلم منتشر شده از لحظه دیدار این دختر با نیروهای نظامی آزادسازی موصل یکی از پربازدید ترین ویدئوهای هفته بود . این کودک عراقی در روستای کافر 18 میایلی موصل به مدت سه روز به همراه مادرش بدون آب و غذا مانده بودند که توسط نیروهای ضد تروریست نجات پیدا کردند.

او می گوید:پدر من وخیلی از بچه های دیگر روستا به طرز وحشیانه ای کشته شدند ، تروریست ها بعد از کشتن پدرهایمان ما را بدون آب و غذا رها کردند. داعشی ها بعضی از بچه ها را هم با خود بردند و ما نمی دانیم که برسر آنها چه آمده است.

نجات دختر عراقی

نجات دختر عراقی بعد از سه روز بدون آب و غذا ماندن

در حمله داعشی ها به روستایمان مردان کشته شدند و طلا و جواهرات و اموالمان هم به غارت رفت اما حالا که شما را می بینم همه چیز را فراموش می کنم.

دختر عراقی که با شادی اش اشک نظامیان را درآورد + تصاویر

دختر عراقی که با شادی اش اشک نظامیان را درآورد + تصاویر
:
امتیاز : 4.9 تعداد رای : 46
منبع : بخش خبری نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 45 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف