دختر عربی

دختر عربی در استادیوم فوتبال! +عکس

کد مطلب : 10292زمان مطالعه : 1 دقیقه
دختری عربی که سعی داشت با مخفی کردن هویت خود و پوشیدن لباس مردانه در استادیوم فوتبال مشغول تماشا شود توسط پلیس شناسایی و دستگیر شد.

دختری که سعی داشت با مخفی کردن هویت خود و پوشیدن لباس مردانه در استادیوم فوتبال مشغول تماشا شود توسط پلیس شناسایی و دستگیر شد. این دختر عربی در ورزشگاه از جایگاه ویژه مشغول تماشای بازی بود.

پلیس مکه با صدور بیانیه ای  و با توجه به محدودیت زیاد زنان در عربستان، از بازداشت این دختر در استادیوم الجوهره شهر جده سعودی خبر داد.

دختر عرب در ورزشگاه

بازی شب گذشته میان تیم های الاتحاد و الشباب با حضور بیش از شصت هزار نفر در استادیوم الجوهره جده برگزار شد. این دیدار با نتیجه یک بر صفر به سود الشباب پایان یافت.
عاطی بن عطیه القرشی، سخنگوی رسانه ای پلیس منطقه مکه عملکرد این دختر را مخالف قوانین ورزشگاه بر شمرد و گفته که این تماشاگر توسط یکی از نیروهای امنیتی دستگیر و بازداشت شده است.
تا امروز کاربران سعودی در شبکه های اجتماعی از جمله توئیتر و فیس بوک، تصویر این دختر را در حالی که در جایگاه تماشاگران نشسته است، منتشر کرده اند.
القرشی با اشاره به اینکه این دختر بلیط بازی الاتحاد و الشباب را از طریق اینترنت تهیه کرده، اظهار کرد که وی در حالی که لباس مردانه به تن کرده بود، بازداشت شد.

دختر عربی در استادیوم فوتبال! +عکس

2.514
این مطلب مفید بود ؟77
برگرفته از عصرخبر-/ف
وبگردی