علی دایی و دخترش

دختر علی دایی تهدید شد!

تاریخ انتشار : 17 خرداد 1393کد مطلب : 7136تعداد نظرات : 2 نظر
تهدید و توهین علی دایی در یکی از صفحات اجتماعی در خصوص سرمربیگری تیم پرسپولیس تا حدی پیش رفته است که اینبار تنی چند از طرفداران افراطی دختر سه ساله علی دایی را نشانه رفته اند.

مرام و اخلاق ایرانی ها در دنیا زبان زد خاص و عام می باشد ولی متاسفانه پس از توهین ها در استادیوم ها اکنون شاهد بی اخلاقی ها در فضای مجازی به شخصیت های مشهور و محترمی هستیم.

اینبار این اتفاق برای شهریار فوتبال ایران در یکی از صفحات اجتماعی که علیه علی دایی سرمربی پرسپولیس در فضای مجازی ایجاد شده رخ داده است و انواع و اقسام توهین ها به سرمربی پرسپولیس را می توانید ببینید. گردانندگان این سایت خواهان کنار رفتن علی دایی از این تیم هستند.

البته در این صفحه اجتماعی گردانندگان این سایت به اضافه چند کاربر اینترنتی، علی دایی را تهدید کرده اند در صورتی که بخواهد دخترش نورا را به تمرینات پرسپولیس بیاورد به او آسیب می رسانند. این صفحه توهین آمیز منتسب به هواداران علی کریمی است که البته به طور قطع علی کریمی از وجود چنین صفحه ای بی خبر است و هرگز با گردانندگان آن آشنا نیست.

این هم عکس نورا دختر سرمربی پرسپولیس:
 
نورا دختر علی دایی
 
امیدواریم دیگر شاهد چنین برخوردهایی از سوی حتی تعداد اندکی از کاربران در دنیای مجازی نباشیم و با احترام از سرمایه های ورزشی کشورمان محافظت کنیم.

علی دایی ، تهدید دختر علی دایی در فیس بوک

3.6767
این مطلب مفید بود ؟558209
برگرفته از جام جم ورزشی - /م
برچسب :
نظرات2 نظر به ثبت رسیده است
maryam1394-09-13
من خودم یک استقلالی ی سختم واز باخت پیروزی خوشحال نمیشم و همیشه ماییه ی افتخارمونه که رقیب مابا تیم های دیگه بازی کنه وپیروز شه
52
نگین1394-10-22
من هم یه استقلالی واقعی هستم.براون این مهم که تیم ایران تیم کشورهای دیگر شکست بده.
65
وبگردی