نمناک فرهنگ و هنرچهره ها مادر واقعی دختر جعلی فقیهه سلطانی مشخص شد
دختر فقیهه سلطانی ، عکس جدید فقیهه سلطانی
عکسی که چند روز پیش با عنوان گندم دختر فقیهه سلطانی در فضای مجازی منتشر شد متعلق به فرزند خانم بازیگر و همسر فوتبالیستش نبود . این نوزاد دختر مهسا مهجور یکی دیگر از هنرپیشه های ایرانی است.
تاریخ انتشار : 8 دی 1395

انتشار عکس دختر مهسا مهجور به جای گندم دختر فقیهه سلطانی

متاسفانه چند روز پیش عکسی با عنوان گندم دختر فقیهه سلطانی در فضای مجازی منتشر شد که با واکنس خانم بازیگر متوجه شدیم این عکس متعلق به 6 ماه پیش و لنیا دختر مهسا مهجور بوده است. 

عکس گندم دختر فقیهه سلطانی جعلی از آب درآمد عکس منتشر شده از یک نوزاد در بغل فقیهه سلطانی که گندم دختر فقیهه سلطانی معرفی شده است .

فقیهه سلطانی بازیگر همدانی متولد 1353 است که هم اکنون باردار است و در انتظار دخترشان گندم امیدیان هستند .

دختر فقیهه سلطانی

عکس فقیهه سلطانی

گندم امیدیان دختر فقیهه سلطانی و جلال امیدیان این روزها بسیار مورد توجه قرار گرفته است که حتی برخی خیلی سریع قصد نشان دادن گندم را دارند . دختر فقیهه سلطانی هنوز به دنیا نیامده عکس منتشر کرده است و شایعه پراکنان عکس های نوزادی در آغوش فقیهه سلطانی را به عنوان گندم امیدیان معرفی کردند .

واکنش فقیهه سلطانی به عکس جعلی دخترش

فقیهه سلطانی با انتشار عکس بالا در اینستاگرامش نوشت :

دروغ دروغ خدایا ما رو از دست انسانهای شایعه پراکن ، بیمار و دروغگو نجات بده … متاسفم و شرمنده دوستم مهسا هستم که اینهمه زحمت کشیده برای بدنیا آوردن لنیا جان و عکس شش ماه پیش لنیا الان بنام دختر من منتشر شده !!!! واقعا داریم به کجا میریم !؟؟؟؟ من بجای این بیماران روحی از همه خصوصا از اقوام و دوستانی که نگران زود بدنیا اومدن گندم شدند ،عذر میخوام.

دختر فقیهه سلطانی

عکس جعلی با عنوان گندم دختر فقیهه سلطانی

اینستاپست مهسا مهجور در واکنش به شایعه خبر تولد دختر فقیهه سلطانی

مهسا مهجور در اینستاگرام نوشت عکس لنیای من در آغوش دوستم فقیهه جان سلطانی که به اشتباه بجای گندم خانم داره دست به دست میگرده. گندم خانم ما هنوز قدم رنجه نفرمودن به این دنیا. بابا حداقل کپی میکنین زیرنویس هم بخونین. شاید بنظر ساده و بی اهمیت بیاد ولی اینطور نیست امشب یه مادر از شنیدن خبر بدنیا اومدن نو ه ش ترسیدو نزدیک بود بره بیمارستان و فکر کرد فقیهه جان اتفاقی براش افتاده و زایمان زودرس داشته.

دختر فقیهه سلطانی , واکنش به شایعات زایمان خانم بازیگر

مادر واقعی دختر جعلی فقیهه سلطانی مشخص شد
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 30
برگرفته از اولی ها /ش - ن
این مطلب مفید بود ؟ 25 5
نظر کاربران
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است .