نمناک اخبارجامعه دستگیری دختر فلج مغزی جنجال برانگیز شد!
دختر فلج ، فلج مغزی
پلیس آمریکا یک دختر ده ساله فلج مغزی مکزیکی را دستگیر کرد و این اقدام موجب اعتراض و خشم گروه های حامی مهاجران گردید.
تاریخ انتشار : 5 آبان 1396

بازداشت جنجالی دختر فلج مغزی 10 ساله توسط ماموران کنترل مرزی آمریکا!

یک دختر ده ساله اهل مکزیک و مبتلا به فلج مغزی که والدینش او را مدتی پس از تولد بدون مجوز از مکزیک وارد آمریکا کردند پس از آنکه مجبور شد برای عمل فوری کیسه صفرا از یک ایستگاه کنترل مرکزی در جنوب ایالت تگزاس رد شود، دستگیر شد و به احتمال زیاد با خطر اخراج از آمریکا روبرو است.

بر این اساس، گروه های حامی مهاجران به پرونده روزا ماریا هرناندز معترض و معتقد هستند پلیس کنترل مرزی باید در قبال موارد کودکان مریضی که بدون مجوز در آمریکا هستند ولی به درمان پزشکی نیاز دارند رفتار متفاوتی داشته باشد.

روزا ماریا هرناندز

دستگیری روزا ماریا هرناندز دختر فلج مغزی

وکیل خانواده هرناندز گفت:ماموران گشت مرزی آمریکا این دختر مکزیکی را به همراه دخترعموی او به یک بیمارستان کودکان در 240 کیلومتری محل بازداشت آنها بردند و در تمام مدت جراحی وی را تحت نظر قرار دادند و از نزدیک شدن اقوام ماریا به اتاق محل نگهداری وی جلوگیری کردند. ماموران پس از عمل، ماریا را به یک مرکز فدرال مخصوص نگهداری کودکان بی سرپرست انتقال دادند.

پدر و مادر ماریا هرناندز در سال 2007 و در زمانی که وی به تازگی متولد شده بود به امید درمان دخترشان به صورت غیرقانونی وارد آمریکا شدند. آنها ماریا را به همراه دخترعمویش که شهروند آمریکا است و می تواند از موانع کنترل مرزی عبور کند به بیمارستان فرستادند.

دختر فلج مغزی در آمریکا دستگیر شد!

دستگیری دختر فلج مغزی جنجال برانگیز شد!
:
امتیاز : 3 تعداد رای : 5
برگرفته از رکنا - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 3 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف