نمناک سرگرمیگوناگون ماجرای جالب دختر مبتلا به بیماری خنده + عکس
بیماری خنده ، بیماری خنده جالب
یک دختر بچۀ چینی به نام «شی» وقتی هشت ماهه بود مبتلا به تب شدیدی شد و به بیمارستان انتقال یافت که به دنبال این تب دچار یک بیماری عجیب و غریب به نام بیماری خنده شد.

بیماری خنده و دختری که 12 سال فقط می خندد

بعضی از بیماری ها عواقب و عوارضی را به دنبال دارند که بعد ها تبدیل به مشکل بزرگی می شوند بطوریکه پزشکان هم در درمان و رفع آن ناتوان می مانند.یک دختر چینی که پس از ابتلا به تب شدید، بیماری «خنده» گرفته، پزشکان این کشور را با معمای پیچیده ای روبه رو کرده است.

دختر چشم بادامی به نام «شی» وقتی هشت ماهه بود مبتلا به تب شدیدی شد و به بیمارستان انتقال یافت.

بیماری خنده

تب این دختر کوچولو با تلاش پزشکان پایین آمد اما پس از آن لبخندی بر لبانش نقش بست که با گذشت 12 سال برای یک لحظه هم محو نشده است.

پدر و مادر «شی» که احساس می کردند لبخند دخترشان طبیعی نیست بارها او را پیش پزشک بردند اما هیچ جواب قانع کننده ای نگرفتند. پزشکان معتقدند بیماری «خنده» ناشی از آسیب تب بر بافت های مغز کودک است.
 
پدر ومادر این دختر که خیلی ناراحتند آرزو دارند به جای لبخند فرزندشان گریه اش را ببینند تا احساس خوشبختی به خانواده شان برگردد.

بیماری خنده ، دختری که با بیماری خنده 12 سال است می خندد

ماجرای جالب دختر مبتلا به بیماری خنده + عکس
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 24
برگرفته از میزان آنلاین - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 19 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف