محمدعلی کشاورز
محمدعلی کشاورز بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون با انتشار پستی به عکس منتسب به دخترش واکنش نشان داد.

خانمی که دختر محمدعلی کشاورز معرفی شد

محمدعلی کشاورز نامی آشنا در دنیای هنر این مرز و بوم است و یکی از چهره های شناخته شده و پیشکسوت دنیای بازیگری است که آثار ماندگار زیادی را در سینما و تلویزیون جلوی دوربین برده است.

این هنرمند کشورمان که این روزها دوران کم کاری و استراحت در منزل را سپری میکند با انتشار پستی به انتشار خبری کذب درباره دخترش واکنش نشان داد.

این عکس دختر محمدعلی کشاورز نیست

عکسی از محمدعلی کشاورز در کنار یک خانم از سالها پیش در رسانه ها منتشر شد و این خانم دختر این هنرمند پیشکسوت معرفی شد. این موضوع با واکنش محمدعلی کشاورز روبرو شد.

محمدعلی کشاورز

واکنش محمدعلی کشاورز به عکسی اشتباه از دخترش

محمدعلی کشاورز در واکنش به عکس منتشر شده از دخترش نوشت: سلام عزیزانم؛ این عکس بارها و بارها در جاهای مختلف به عنوان دختر بنده کار شده که صحت نداره.ایشون عکاسی هستن که محبت داشتن از سالها پیش از بنده و جمشید مشایخی و دیگر هنرمندان عکس گرفتن.

بنده یک بار ازدواج کردم و حاصل اون ازدواج تنها فرزندم نلی کشاورز بوده که ایشان هم نقاش و طراح و از هنرمندان به نام در اروپا می باشند.

ارادتمند همه شما عزیزان محمدعلی کشاورز بیست و چهارم تیرماه نود و هشت...

محمدعلی کشاورز

عکسی از جشن تولد 89 سالگی محمدعلی کشاورز

محمدعلی کشاورز یکی از اسطوره های ماندگار دنیای بازیگری است که نقش های به یادماندنی در سریال هایی چون سلطان و شبان ،سربداران ، هزاردستان ،پدرسالار ، کهنه سوار ،جوانی ، روشنتر از خاموشی ، فرستاده و .... ایفا کرد و آخرین بازی او مربوط به سال 87 و حضور به عنوان بازیگر مهمان در سریال پاتوق بود.

محمدعلی کشاورز و علی نصیریان

محمدعلی کشاورز و علی نصیریان در کنار هم

محمدعلی کشاورز بازیگری در سینما را از سال 43 آغاز کرد و از جمله فیلم های ماندگار او در سینما میتوان به کمال الملک، مردی که موش شد، کفش های میرزا نوروز، مادر، ناصرالدین شاه آکتور سینما، دلشدگان، زیر درختان زیتون، روز واقعه و ... اشاره کرد.

پدر سالار

پدر سالار و خانواده اش در برنامه صبحی دیگر

واکنش محمدعلی کشاورزی به عکس منتسب به دخترش!+عکس

3.312
این مطلب مفید بود ؟84
منبع : صفحه محمدعلی کشاورز / بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی