نمناک دنیای مدگوناگون حمله کاربران به دختر مدلینگ با ابروهای جنجالی + تصاویر
دختر مدلینگ ، بیانسا کالوانی
دختر مدلینگ 17 ساله بعد از آنکه موفق به حضور در یکی از شوهای لباس شد مورد حملات و توهین های گسترده در اینستاگرامش قرار گرفت.
بازدید : 12,589 نفر

ابروهای جنجالی بیانسا کالوانی دختر مدلینگ

 بیانسا کالوانی دختر 17 ساله مدلینگ بعد از خوشحالی که با عقد قرارداد در او موج می زد با توهین و حمله کاربران فضای مجازی مواجه شد.دختر مدلینگ نوجوان به خاطر شکل ابروهایش چهره ای متفاوت دارد و همین او را از طرفی در دنیای مد موفق کرده و از طرفی دیگر مورد تمسخر قرار داده است.

 دختر مدلینگ

دردسر ابروهای پرپشت و بلند دختر مدلینگ

یک نوجوان 17 ساله به نام  بیانسا کالوانی پس از آن که موفق شد با یک شرکت شوی لباس قرار ببندد به دلیل داشتن ابروهای پرپشت و نامتعارف مورد حمله و توهین کاربران اینترنتی قرار گرفت.

دختر مدلینگ ناتالیا کاستلر در گفتگو با مجله دبلیو ( W ) گفته:

 « ابروهایم چیزی بود که در کودکی همه درباره اش نظر می دادند. من به خاطر پرپشتی و کشیده بودن ابروهایم همیشه مورد تمسخر و آزار قرار می گرفتم تا جایی که تصمیم داشتم آنها را بتراشم، اما الآن که مدل هستم دیگر این موضوع برایم اهمیتی ندارد، من ابروهایم را دوست دارم این ابروها مرا از دیگر مدل ها متمایز میکند و به نوعی علامت تجاری شرکت ما به حساب می آید. با خودم می گویم ای کاش همیشه از ابروهایم راضی بودم و اینقدر خودم را به خاطرشان اذیت نمی کردم » 

دختر مدلینگ

توهین به دختر مدلینگ 17 ساله به خاطر ابروهایش در شبکه های اجتماعی 

با وجود اینکه ناتالیا  با شرکت نایکست مدلز قرار داد بسته اما هنوز هم برخی افراد با قرار دادن کامنت های توهین آمیز موجب ناراحتی و رنجش او می شوند، او در این باره می گوید: « بسیاری از افراد نظرات بدی درباره ابروهایم در اینستاگرام می گذارند اما من تسلیم نمی شوم، زیرا این همان چیزی است که آنها می خواهند »

حمله کاربران به دختر مدلینگ با ابروهای جنجالی + تصاویر

حمله کاربران به دختر مدلینگ با ابروهای جنجالی + تصاویر
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 46
برگرفته از جام /ن
این مطلب مفید بود ؟ 41 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف