نمناک فرهنگ و هنرچهره ها غافلگیری منوچهر هادی با حضورش دخترش سوفیا در عاشقانه
منوچهر هادی ، منوچهر هادی در عاشقانه
سوفیا دختر منوچهر هادی و یکتا ناصر در قسمتی از فیلم عاشقانه ساخته منوچهر هادی در نقش دختر یکتا ناصر به ایفای نقش پرداخت.

سوفیای منوچهر هادی در عاشقانه

منوچهر هادی همسر یکتا ناصر بازیگر کشورمان که این روزها سریال عاشقانه از این کارگردان در شبکه نمایش خانگی پخش میشود و فیلم کارگر ساده نیازمندیم را در دست اکران دارد پستی از حضور دخترش سوفیا در سریال عاشقانه منتشر کرد و از غافلگیری با بازی دخترش در این فیلم گفت.

منوچهر هادی با انتشار عکس زیر نوشت :

منوچهر هادی

سوفیا دختر منوچهر هادی در عاشقانه

بله غافلگیری عجیب با بازی دخترم سوفیا و دخترخالش سیلوانا در چهارماهگی در قسمتهای پایانی سریال . اگر عکس دخترم و دخترخالش در تیتراژ آمده تنها دلیلش حضور چند دقیقه ای او در نقش دختر یکتا ناصر مادرش در سریال و مهمتر در واقعیت میباشد .

سریال عاشقانه به کارگردانی منوچهر هادی با بازی محمدرضا گلزار و ساره بیات و مهناز افشارچند ماهی است که مهمان خانه های مردم شده است و چهاردهمین قسمت این سریال در شبکه نمایش خانگی توزیع شد.

منوچهر هادی

 بازیگران سریال عاشقانه منوچهر هادی

سریال عاشقانه به کارگردانی منوچهر هادیمضمونی اجتماعی دارد و در خلاصه داستانش آمده:آرامش ظاهری زندگی چند زوج جوان با ورود یک زن، به هم می ریزد… .

منوچهر هادی

 بازیگران سریال عاشقانه منوچهر هادی

محمدرضا گلزار در کنار ساره بیات ، پانته آ بهرام ، بهاره کیان افشار ، حمیدرضا پگاه، فرزاد فرزین ، علیرضا زمانی نسب، حسین یاری، مسعود رایگان و هومن سیدی ، سارا رسول زاده و با حضور مهناز افشار در نقش گیسو بازیگران اصلی عاشقانه را تشکیل می دهند.

غافلگیری منوچهر هادی با حضورش دخترش سوفیا در عاشقانه

غافلگیری منوچهر هادی با حضورش دخترش سوفیا در عاشقانه
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 17
برگرفته از صفحه شخصی منوچهر هادی / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 14 3
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف