نمناک اخبارحوادث دختر نوجوان طعمه گرگ های فضای مجازی شد!
دختر نوجوان ، تجاوز به دختر نوجوان
این بار هم دختر نوجوان در طعمه گرگ های فضای مجازی افتاد و پس از آشنایی با پسر روباه صفت به دام احساسات خود افتاد و بعد از چند ماه مورد تعرض قرار گرفت.
تاریخ انتشار : 6 اردیبهشت 1395

دختر نوجوان طعمه گرگ های فضای مجازی شد!

دو پسر جوان مرا با نقشه به یک خانه کشاندند و هنگام آزار و اذیت از من فیلم گرفتند و مدام مرا تهدید می کنند که آبرویم را خواهند برد.

این دختر ١٤ساله گفت:در یکی از گروه های چت با فردی ٢٦ساله به نام علی آشنا شدم. ابتدا، چت کردن با علی برایم یک سرگرمی بود و برای اینکه اوقاتم را بگذرانم با او چت می کردم، ولی کم کم این نوع گفت وگو روی دیگری به خود گرفت.

آن قدر از نظر احساسی مرا تحریک می کرد که دیگر نتوانستم مقاومت کنم و با او دوست شدم. در این مدت که با هم دوست بودیم نه تنها نحوه گفت وگویمان عوض شده بود بلکه به خواست طرفین عکس هایمان را بین همدیگر ردوبدل می کردیم. دور از چشم خانواده هایمان هرچند وقت یک بار در خانه علی با هم قرار ملاقات می گذاشتیم. علی به من قول داد به خواستگاری ام می آید و به محض اینکه شرایطش مهیا شد با هم ازدواج می کنیم. همه چیز داشت خوب پیش می رفت تا اینکه بعد از ١٠ماه دوستی، یک روز، زنگ زد و گفت بنا به دلایل شخصی دیگر نمی خواهد به این رابطه ادامه دهد.

 

تجاوز

این حرف برایم سنگین و غیرقابل تحمل بود، او چطور توانست با احساساتم بازی کند و به همین سرعت به این دوستی خاتمه دهد. علی از من خواست برای آخرین بار همدیگر را ملاقات و این طور از هم خداحافظی کنیم. من هم برای اینکه در این دیدار او را متقاعد کنم که دوستی مان همچنان ادامه داشته باشد این پیشنهاد را پذیرفتم. دختر نوجوان در ادامه گفت:وقتی سر قرار، که خانه شان بود، رفتم، متوجه شدم علی به همراه یکی از دوستانش آنجاست؛ تازه متوجه نقشه شان شدم ولی دیگر دیر شده بود.

آن روز از آن صحنه فیلم گرفتند و این فیلم تهدیدی برای سوءاستفاده های بعدی شد. مأمور کلانتری جانبازان شهرستان بروجن استان چهارمحال وبختیاری بعد از شنیدن این اظهارات بلافاصله با دریافت دستور مقام قضائی برای دستگیری متهمان اقدام کردند. به گزارش رکنا، متهمان پس از بازداشت به جرم خود اعتراف کردند و پرونده پس از تکمیل تحقیقات برای صدور حکم به دادگاه ارسال شد.

دختر نوجوان طعمه گرگ های فضای مجازی شد!

دختر نوجوان طعمه گرگ های فضای مجازی شد!
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 20
برگرفته از روزنامه شرق/م.ن
این مطلب مفید بود ؟ 18 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف