دختر هومن سیدی

عکس جدید از نیل دختر هومن سیدی

تاریخ انتشار : 3 شهریور 1397کد مطلب : 71004زمان مطالعه : 2 دقیقه
هومن سیدی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان صفحه اینستاگرامش را با انتشار عکسی جدید از دخترش نیل به روز کرد.

دختر هومن سیدی در آغوش پدر

هومن سیدی بازیگر پرکار این روزها سینما و شبکه نمایش خانگی عکس جدیدی از دخترش را در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد. هومن سیدی بازیگر سریال گلشیفته بعد از جدایی از آزاده صمدی ازدواج کرد و در حال حاضر یک دختر دارد.

هومن سیدی کارگردان جوانی که فیلم مغزهای کوچک زنگ زده را آماده اکران دارد سال گذشته یکی از پرکارترین های سینما بود. عکس جدید دختر هومن سیدی را در ادامه مشاهده میکنید.

عکس جدید نیل دختر هومن سیدی

هومن سیدی

هومن سیدی و دخترش نیل

هومن سیدی صفحه اینستاگرامش را با انتشار عکسی از دخترش به روز کرد و نوشت :تمام من، روزها با تو میگذرد .... ایمانم به خداوند برای دادن تو. عشق، و نقطه ضعفم در زندگی تا تو هستی همه چیز برایم کامل است...

همسر هومن سیدی

همسر هومن سیدی و دخترش

آبان ماه سال گذشته بود که هومن سیدی با انتشار عکسی از همسر دوم و فرزندش همه را غافلگیر کرد. استوری حامد بهداد در اینستاگرام که دختر هومن سیدی را در آغوش گرفته بود ماجرای ازدواج مجدد هومن سیدی را لو داد و این هنرمند کشورمان تصویری از همسر و دخترش را منتشر کرد.

هومن سیدی

هومن سیدی کارگردان مغزهای کوچک زنگ زده

مغزهای کوچک زنگ زده جدیدترین کار سینمایی هومن سیدی است که نوید محمدزاده و فرهاد اصلانی نقش های اصلی آن را ایفا میکنند. فیلم جدید هومن سیدی به زودی اکران میشود.

هومن سیدی

هومن سیدی در سریال گلشیفته

سریال گلشیفته به کارگردانی بهروز شعیبی جدیدترین سریال این بازیگر در نمایش خانگی است که با بازی مهناز افشار ، مهدی هاشمی ، سیامک انصاری ، نازنین بیاتی ، شیلا خداداد و بهاره کیان افشار جلوی دوربین رفت.

رونمایی هومن سیدی از عکس جدید دخترش نیل!

4.321
این مطلب مفید بود ؟183
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
برچسب :
نظرات
وبگردی