دیگران چه می خوانند..؟
نمناک سرگرمیگوناگون دختری که از تار مو وحشت دارد! + تصاویر
دختر وحشت ، ترس از تار مو
مادر با فریادهای شدید متوجه دختر وحشت زده اش شد ، او که به عنوان دلیل ترس حیوان و یا موجودی ترسناک را جستجو می کرد با دلیل تار مو متعجب شد.
بازدید : 2,351 نفر

وحشت جالب دختربچه از تار مویی که روی بازویش افتاده بود

مادر جوان با شنیدن صدای فریاد دخترش به سرعت به سمت او رفت اما دلیل فریاد و ترس او را متعجب کرد. دختربچه 3 ساله با دیدن تار مو روی بازویش وحشت زده شده بود .

ویدئو و تصاویری که با یک گوشی موبایل ضبط شده اند کشف ترس جدید یک کودک را حین مسافرت نشان می دهد.

دختر وحشت

دختر وحشت

عکس لحظه وحشت زدگی دختربچه از تار مو

دختری که از تار موی کنده شده از سر می ترسد

مادر دختربچه با انتشار این تصاویر و کلیپ نوشت:

تازه سفرم را به همراه 3 فرزندم آغاز کرده بودم که "لیلا" فریاد زد.

به سمتش برگشتم تا ببینم دلیل فریاد و گریه های او چیست اما متوجه مشکل خاصی نشدم تا اینکه خودش به تارموهایی که روز بازویش افتاده بود اشاره کرد.

او چند روز پیش چنین فریادی را زمانی کشید که یک عنکبوت روی دستش نشسته بود اما این بار با دیدن تار مو از قرار معلوم بیشتر دچار ترس شده بود ، ترسی که برای ما جالب و البته عجیب بود.

هرچقدر سعی کردم او را متوجه بی خطر بودن تار مو بکنم موفق نشدم و هر زمان که به تار مو اشاره می کردم فریادهای او شدیدتر می شد.باورم نمیشد که دختر کوچکم اینقدر از تارمویی که یک دسته از انها روی سرش است اینقدر وحشت دارد.

چند روز بعد دوباره ترس او را تست کردم و متوجه شدم که او همچنان از تار مویی که از سر جدا شده باشد می ترسد اما نسبت به تارموهایی که روی سر می بیند هیچ وحشتی ندارد.

 

دختری که از تار مو وحشت دارد! + تصاویر

دختری که از تار مو وحشت دارد! + تصاویر
:
امتیاز : 2.9 تعداد رای : 12
منبع : گروه ترجمه نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 7 5
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف