نمناک اخبارحوادث حکم اقدام شنیع مرد افغان با دختر ورزشکار ایرانی
تجاوز ، تجاوز مرد افغانی
مرد افغان که با توطئه ای سیاه دختر ورزشکار ایرانی را به قتل رسانده بود بجرم تجاوز و قتل به قصاص نفس اعدام، محکوم شد.
تاریخ انتشار : 30 فروردین 1394
بازدید : 40,587 نفر

25 شهریور ماه سال 92 مرد جوانی در تماس تلفنی با صدایی لرزان به مأموران کلانتری 162 تهران گفت:خواهرم به نام «زری» در خانه مان به قتل رسیده است. دقایقی بعد تیمی از مأموران همراه بازپرس ویژه قتل وارد عمل شدند و با پیکر بی جان دختر جوان در حالی که دستمال کرم رنگی به دور گردنش گره خورده بود و آثار خراشیدگی روی صورت و دستانش دیده می شد، روبه رو شدند.

تجاوز مرد افغان به دختر ایرانی
 
کارآگاهان در تحقیقات ابتدایی از برادر زری دریافتند که هفته گذشته آنها به مسافرت رفته اند و خواهرش چون داور فوتبال بانوان بود به خاطر کارش  به تنهایی در خانه مانده است و آخرین بار دوستش به نام «سمیه» نزد وی بوده است. 
 
سمیه در بازجویی ها گفت:زری از دوستان نزدیکم بود و به من گفته بود که کارگران افغان که در ساختمان نیمه کاره مجاور خانه شان هستند به او متلک می گویند که من به او گفتم موضوع را به برادرش بگوید اما وی می ترسید برادرش را درگیر کند و مرتب موضوع را از خانواده اش پنهان می کرد. احتمال می دهم که کارگران آن ساختمان او را کشته باشند.
 
همین سرنخ کافی بود تا پلیس جنایی برای شناسایی و ردیابی عاملان جنایت وارد عمل شود. مأموران در ادامه تحقیقات میدانی پی بردند یکی از کارگران افغان به نام «شکرالله» با وقوع جنایت به طور ناگهانی محل کارش را ترک کرد است. مأموران با به دست آوردن این سرنخ برای دستگیری شکرالله وارد عمل شدند و 21 شهریور وی که قصد خروج از کشور را داشت در نقطه صفر مرزی تایباد دستگیر شد.
 
شکرالله وقتی راز جنایت خاموش خود را فاش شده دید چاره ای جز بیان حقیقت ندید و قتل را به گردن گرفت تا اینکه این مرد افغان در شعبه 84 به ریاست قاضی «قربانی» و چهار مستشار تحت محاکمه قرار گرفت.
 
 وی در دفاع از خود گفت:زری هر وقت که مرا می دید مسخره ام می کرد، شب حادثه وقتی متوجه شدم او به تنهایی در خانه قدیمی است از پشت بام وارد خانه شان شدم و در حالی که خواب بود به او حمله کردم. او مقاومت کرد اما من به زور نقشه سیاهم را به اجرا گذاشتم و از ترس اینکه مرا به پلیس معرفی نکند او را با دستمال خفه کردم و گریختم.
 
بنابر این گزارش، این مرد جنایتکار از سوی قضات دادگاه کیفری به قصاص نفس و 99 ضربه شلاق تعزیری محکوم شد.حکم صادر شده از سوی شعبه 28 دیوانعالی کشور تأیید و برای اجرا به دادسرای اجرای احکام جنایی تهران فرستاده شد.

حکم اقدام شنیع مرد افغان با دختر ورزشکار ایرانی

حکم اقدام شنیع مرد افغان با دختر ورزشکار ایرانی
:
امتیاز : 4.7 تعداد رای : 289
برگرفته از روزنامه ایران-/ف
این مطلب مفید بود ؟ 271 18
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف