نمناک سرگرمیگوناگون افشای هویت یکی از دختران ولادیمیر پوتین + عکس
دختر ولادیمیر پوتین ، دختر پوتین
رویترز با انتشار عکسی از دختر ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه اطلاعاتی درباره وی را افشا کرد.
بازدید : 12,304 نفر

دختر ولادیمیر پوتین

 
پوتین زندگی شخصی خود و خانواده اش را به چیزی در حد یک راز ملی تبدیل کرده است، و سعی می کند دخترانش اکاترینا، 28 ساله، و ماریا، 29 ساله، را تا حد امکان از انظار عمومی دور نگاه دارد.
 
هرچند پیشتر خبرهایی در مورد هویت دختران «ولادیمیر پوتین» رئیس جمهور روسیه، منتشر شده بود اما رویترز روز سه شنبه در گزارشی جامع هویت یکی از این دختران را که یک نام مستعار برای خود انتخاب کرده بطور رسمی فاش کرد.

دختر ولادیمیر پوتین

کرملین (کاخ ریاست جمهوری روسیه) معمولاً سوالات مربوط به زندگی خصوصی پوتین را بی پاسخ می گذارد و از حق داشتن حریم خصوصی برای او دفاع می کند.
از سوی دیگر شخص پوتین اطلاعات مربوط به خانواده اش را چنان محرمانه نگاه داشته که تا چندی قبل اکثر روس ها نمی دانستند دختران او چه شکلی هستند. ضمن اینکه کسی نمی داند همسر سابق پوتین، لیومیلا، از زمان جداییشان در کجا زندگی می کند.

بر اساس اسناد موجود پوتین دو دختر دارد، کاترینا، 28 ساله و ماریا، 29 ساله و خود پوتین در نوامبر سال گذشته گفت که هر دو دخترش در روسیه زندگی می کنند و او آنها را یک یا دو بار در ماه می بیند.

یکی از این دو دختر یعنی کاترینا بسیار معروف شده و هر چند که وی را با نام کامل کاترینا تیخونووا می شناسند اما رویترز در گزارش روز سه شنبه خود عنوان کرده که وی یکی از دو دختر پوتین است.

 

دختر ولادیمیر پوتین ، عکس دختر ولادیمیر پوتین

افشای هویت یکی از دختران ولادیمیر پوتین + عکس
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 25
برگرفته از خبر آنلاین - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 22 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف