نمناک ورزشفوتبال دستگیری دختر پرسپولیسی هنگام ورود به ورزشگاه
دختر پرسپولیسی ، تیم فوتبال پرسپولیس
دختر پرسپولیسی که برای تماشای بازی پرسپولیس و ماشین سازی به استادیوم رفته بود هنگام ورود به ورزشگاه آزادی شناسایی و دستگیر شد.
تاریخ انتشار : 13 آذر 1395

دختر پرسپولیسی با تیپ پسرانه لو رفت

بعد از ورود دو دختر پرسپولیسی به ورزشگاه های آزادی تهران و غدیر اهواز، مأموران این بار یک دختر پرسپولیسی را در حال ورود به استادیوم شناسایی کردند. در همین خصوص از ورزشگاه آزادی خبر رسید قبل از شروع بازی پرسپولیس و ماشین سازی یک دختر 24 ساله که خودش را به شکل پسرها در آورده بود تا بتواند برای تماشای بازی تیم محبوبش وارد استادیوم شود در بازرسی بدنی شناسایی شد.

دختر پرسپولیسی

دختر پرسپولیسی نتوانست وارد ورزشگاه شود

در چارچوب هفته دوازدهم مسابقات لیگ برتر، تیم فوتبال پرسپولیس از ساعت 17:15 در ورزشگاه آزادی، پذیرای تیم ماشین سازی بود که در نهایت موفق شد با تک گل سه امتیازی وحید امیری، برنده این دیدار شود.

 در حاشیه برگزاری این دیدار، یک دختر جوان و 24 ساله که برای تماشای دیدار تیمش با ظاهری پسرانه، به ورزشگاه آزادی مراجعه کرده بود، هنگام ورود به ورزشگاه شناسایی شده و از این امر منع شده است.

 مامورین نظارت بر ورود تماشاگران، هنگام مواجهه با این بانو، ابتدا شک کرده و وقتی امتناع او از صحبت کردن برای تشخیص جنسیت را مشاهده کردند، با بازرسی بدنی، پی به مونث بودن او برده و از ورودش به استادیوم، جلوگیری نمودند.

 این دختر جوان سپس تحویل قاضی کشیک داده شده است تا در موردش تصمیم گیری شود.

دستگیری دختر پرسپولیسی هنگام ورود به ورزشگاه

دستگیری دختر پرسپولیسی هنگام ورود به ورزشگاه
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 14
برگرفته از طرفداری -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 12 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف